1345
1363
عنوان

حاجت گرفتم به شکرانش برای ۲۰ نفر آیت الکرسی میخونم 😍🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 697 بازدید | 166 پست

چشم هر وقت خوندنم تموم شد ریپلای میکنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یصلوات واسه موفقیت کاری من و همسرم میفرستی؟😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...تیکر کاهش وزنمه شروع مجددم با وزن ۸۶.۶ و کم کردن ۸ کیلو در ۳ ماه آیندست😊
امیدوارم حاجات خیر همتون براورده شه اگر نرسیدم بیشتر از ۲۰ نفر چندبار واسه بقیه جمعی میخونم  ب ...

میشه به نیت رفتن سر کار برام بخونی؟ممنون

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

الهی به همه حاجاتتون برسید تا اینجا تکی میخونم برای بقیه ک میان از این ببعدجمعی ۳ تا ایت الکرسی دیگه میخونم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یصلوات واسه موفقیت کاری من و همسرم میفرستی؟😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...تیکر کاهش وزنمه شروع مجددم با وزن ۸۶.۶ و کم کردن ۸ کیلو در ۳ ماه آیندست😊
امیدوارم حاجات خیر همتون براورده شه اگر نرسیدم بیشتر از ۲۰ نفر چندبار واسه بقیه جمعی میخونم  ب ...

عزیزم برای من بخون انشالله که حامله باشم

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه 1 صلوات برای بارداری همه منتظرا بفرستید . خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی 
1226
خدا رو شکر

عزیزم واست خوندم امیدوارم حاجات قلبیت خیر باشه تو زندکیت و بشون برسی توهم دعام کن حاجت بعدیم رو بگیرم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم خیلی گرفتارم این روزا،ممنون میشم منم دعاکنی گلم

روح شریعتی شاد با این جمله اش در حسین وارث آدم : "وقتی از صحنه حق وباطل زمان خویش غایبی هر کجا میخواهی باش چه به نماز ایستاده باشی چه به شراب نشسته"

برا سلامتی نینی هام لطفا....

خداروشکر ک رسیدی ب مراد دلت

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدای مهربانم معجزه گر من .بی نهایت ممنون و شکرگذارتم برای معجزه ای ک برای من کردی بعد از ۱۳ماه انتظار...خدایا خودت مواظب منو🤰نینیام👶و باباشون 👨‍💼باش خدای مهربونم من ب دستای تو خیره شدم برام معجزه کردی خدایا دامن همه ی منتظر هارو سبز کن الهی آمیییین...یه صلوات برا بارداری خوبم و سلامتی نینیام میفرستی مهربون؟ 
1364