1147
1341
عنوان

حاجت گرفتم به شکرانش برای ۲۰ نفر آیت الکرسی میخونم 😍🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 166 پست

چشم هر وقت خوندنم تموم شد ریپلای میکنم

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یصلوات واسه موفقیت کاری من و همسرم میفرستی؟😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...تیکر کاهش وزنمه شروع مجددم با وزن ۸۶.۶ و کم کردن ۸ کیلو در ۳ ماه آیندست😊
امیدوارم حاجات خیر همتون براورده شه اگر نرسیدم بیشتر از ۲۰ نفر چندبار واسه بقیه جمعی میخونم  ب ...

میشه به نیت رفتن سر کار برام بخونی؟ممنون

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1307

الهی به همه حاجاتتون برسید تا اینجا تکی میخونم برای بقیه ک میان از این ببعدجمعی ۳ تا ایت الکرسی دیگه میخونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یصلوات واسه موفقیت کاری من و همسرم میفرستی؟😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...تیکر کاهش وزنمه شروع مجددم با وزن ۸۶.۶ و کم کردن ۸ کیلو در ۳ ماه آیندست😊
امیدوارم حاجات خیر همتون براورده شه اگر نرسیدم بیشتر از ۲۰ نفر چندبار واسه بقیه جمعی میخونم  ب ...

عزیزم برای من بخون انشالله که حامله باشم

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه 1 صلوات برای بارداری همه منتظرا بفرستید . خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی 
1226
خدا رو شکر

عزیزم واست خوندم امیدوارم حاجات قلبیت خیر باشه تو زندکیت و بشون برسی توهم دعام کن حاجت بعدیم رو بگیرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم خیلی گرفتارم این روزا،ممنون میشم منم دعاکنی گلم

📛مضحک تر از فمنیستهای غربی این فمنیست/مسلمان های ایرانی اند.باز اون بنده خداها زن رو در تساوی مطلق با مرد میگیرن و وقتی میگن مثلا من اختیار طلاق رو میخوام دیگه دنبال مهریه و شیربها و نفقه هم نیستند،12 ساعت کار تراکتوری هم مثل یک مرد میکنندو وقتشون جایی غیر از آرایشگاه میگذره!!

برا سلامتی نینی هام لطفا....

خداروشکر ک رسیدی ب مراد دلت

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدای مهربانم معجزه گر من .بی نهایت ممنون و شکرگذارتم برای معجزه ای ک برای من کردی بعد از ۱۳ماه انتظار...خدایا خودت مواظب منو🤰نینیام👶و باباشون 👨‍💼باش خدای مهربونم من ب دستای تو خیره شدم برام معجزه کردی خدایا دامن همه ی منتظر هارو سبز کن الهی آمیییین...یه صلوات برا بارداری خوبم و سلامتی نینیام میفرستی مهربون؟ 
1346