1464
1521
عنوان

حاجت گرفتم به شکرانش برای ۲۰ نفر آیت الکرسی میخونم 😍🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 166 پست

چشم هر وقت خوندنم تموم شد ریپلای میکنم

یصلوات واسه موفقیت کاری من و همسرم میفرستی؟😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...خدایا شکرت
امیدوارم حاجات خیر همتون براورده شه اگر نرسیدم بیشتر از ۲۰ نفر چندبار واسه بقیه جمعی میخونم  ب ...

میشه به نیت رفتن سر کار برام بخونی؟ممنون

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1473

من از خدا میخوام قسمتم کنه خونه بخریم 

هنو حاجتم نداده

نی نی سایت عزیزم یکم مردمی باش👊💖😏          از جماعت عقده ای دوری کنین تا عقده های زندگیشون سرتون خالی نکنن                           فک نمیکردم تو نی نی سایت هم بهم حسادت کنن 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂           
1334

الهی به همه حاجاتتون برسید تا اینجا تکی میخونم برای بقیه ک میان از این ببعدجمعی ۳ تا ایت الکرسی دیگه میخونم

یصلوات واسه موفقیت کاری من و همسرم میفرستی؟😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...خدایا شکرت
امیدوارم حاجات خیر همتون براورده شه اگر نرسیدم بیشتر از ۲۰ نفر چندبار واسه بقیه جمعی میخونم  ب ...

عزیزم برای من بخون انشالله که حامله باشم

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای بارداری همه منتظرا و سالم به دنیا اومدن تو دلیم 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی 
1476
خدا رو شکر

عزیزم واست خوندم امیدوارم حاجات قلبیت خیر باشه تو زندکیت و بشون برسی توهم دعام کن حاجت بعدیم رو بگیرم 

منم خیلی گرفتارم این روزا،ممنون میشم منم دعاکنی گلم

روح شریعتی شاد با این جمله اش در حسین وارث آدم : "وقتی از صحنه حق وباطل زمانه خویش غایبی هر کجا میخواهی باش چه به نماز ایستاده باشی چه به شراب نشسته"

برا سلامتی نینی هام لطفا....

خداروشکر ک رسیدی ب مراد دلت

خدای مهربانم معجزه گر من .بی نهایت ممنون و شکرگذارتم برای معجزه ای ک برای من کردی بعد از ۱۳ماه انتظار...خدایا خودت مواظب منو🤰نینیام👶و باباشون 👨‍💼باش خدای مهربونم من ب دستای تو خیره شدم برام معجزه کردی خدایا دامن همه ی منتظر هارو سبز کن الهی آمیییین...یه صلوات برا بارداری خوبم و سلامتی نینیام میفرستی مهربون؟ 
1508