1345
1341

سلام الحمدلله یکی از حاجتهام برآورده شد و ماشالله 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یصلوات واسه موفقیت کاری من و همسرم میفرستی؟😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...تیکر کاهش وزنمه شروع مجددم با وزن ۸۶.۶ و کم کردن ۸ کیلو در ۳ ماه آیندست😊

خدا رو شکر

میشه برای ارزوهام صلوات بفرستی؟😍 پدر بزرگ خوبم روحت شاد صلواتیا علی(ع) (لطفا برای حاجت همه و من صلوات بفرستید)اگه خونه میخای برو لیست تاپیک هامو اونجا یه نماز گذاشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3036068/نماز-برای-خرید-خانه-یا-بزرگتر-شدن-خانه?postId=98633455لطفا  برای ارزو های همه و من صلوات بفرست لطفا برای طول عمر همه ی مدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرست

من من⁦☺️⁩😉

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇واسه آرزوهای منو و خودتون صلوات بفرستین😘دختر خوشکلم...منو بابا و داداش منتظریم سالم و سلامت به دنیای ما بیای و دنیامون قشنگ تر بشه🥰

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

خدا رو شکرررر عزیزمممم

میگویم حالم خوب است ولی تو باور نکن.. میگویم دیگر انتظار امدنت صبرم رو لبریز نمیکند ولی تو باور نکن.. میگویم دیگر با شنیدن خبر بارداری فامیل و اشنا، دیدن نی نی های دیگران حسرت نصیب دلم‌ نمیشود ولی تو باور نکن..میگویم دیگر حرفهای اطرافیان راجب علت نیامدنت اذیتم نمیکند ولی تو باور نکن.. میگویم  دیگر در انتظار داشتنت اه از ته دل نمیکشم و گریه نمیکنم ولی تو باور نکن..تو باور نکن نازنینم من هنوز پرم از خواستنت کودکم
1350

امیدوارم حاجات خیر همتون براورده شه اگر نرسیدم بیشتر از ۲۰ نفر چندبار واسه بقیه جمعی میخونم 

بسم الله عزیزان بیاید لطفا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یصلوات واسه موفقیت کاری من و همسرم میفرستی؟😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...تیکر کاهش وزنمه شروع مجددم با وزن ۸۶.۶ و کم کردن ۸ کیلو در ۳ ماه آیندست😊

برای من اگه خواستین ممنون

صدای مرثیه ی آب آب می آید / صدای گریه ی طفل رباب می آید /صدای ناله ی امن یجیب می آید/صدای روضه ی شیب الخضیب می آید/خمیده خواهری انگارمیرود ازحال/گمان کنم که رسیده حوالی گودال.

برای سالم بدنیااومدن نی نیم لطفااا🙏🙏🙏🙏🙏

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
1226

خداروشکر عزیزم انشالله همه حاجت روا بشن

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام ترانه قشنگ هستی...که اومدی توی دلم نشستی...یه حس خیلی فوق العاده دارم....مثل یه ابرم که می خوام ببارم
1364