2726
عنوان

چزا بعضی کاربرای نی نی سایت اینجورین اه اعصابم خورد شد بخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 95 پست
فک میکنم شما عین من هستین من ایقدر عزت احترام کردم و خوبی کردم که درباورم نمیگنجه کسی اینحور موقعیتی ...

دقیقا منم خوندمت متوجه زوحیات لطیفتون شدم و اینکه شرایطمون شبیه همه 

واقعا توقعتون منطقیه .. 

من همیشه تو دلم میگم اگر شوهرم شرایطش مثل من بود و مامان و باباش در قید حیات نبودن مادر من انقدر بهش محبت میکرد که غمشو فراموش کنه اصلا یادش بره مادر نداره 

ولی متاسفانه مامان همسر من انگار قلب نداره بخدا انگار یه تیکه سنگ کار گذاشتن تو بدنش🙁

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
دقیقا منم خوندمت متوجه زوحیات لطیفتون شدم و اینکه شرایطمون شبیه همه  واقعا توقعتون منطقیه ..&n ...

من هم یبار به شوهرم گفتم اگه جای من بودی چکارمیکردی گفت نمیتونستم تحمل کنم مث تو قطعا میکشیدم کنار

چون همچی بچشم دیده 

منوشما خوب همدیگرو میفهمیم چون مهربونیم دلمون ازسنگ نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هم یبار به شوهرم گفتم اگه جای من بودی چکارمیکردی گفت نمیتونستم تحمل کنم مث تو قطعا میکشیدم کنار ...

فدات بشم غصه نخور .. انشالله خدا به دلت آرامش بده وقتی دلت میگیره یکم با خودت خلوت کن گریه کن واقعا سبک میشی..

من بعضی وقتا نا آرومم سکم گریه میکنم حالم خوب میشه😍

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2728
قربونت برم خیلی عشقی عزیزم

فدات بشم بیا پی وی😃