2703
2553
عنوان

چزا بعضی کاربرای نی نی سایت اینجورین اه اعصابم خورد شد بخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 95 پست
وا این‌‌ چه حرفیه عزیزم... مطمئنی کاربرد کلمه نفهم اینجا درسته؟؟؟؟؟   حرف استارتر کاااملا منطق ...

فکر میکنم شما متن پست من رو‌درست نخوندی

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شما برای فرار از دایره امنی که تو ذهنت ایجاد کردی داری بقیه رو متهم میکنی. اصلا اون خانم هر حرق بدی ...

شماهرجوردوست دارید فک کنید قرارنیست نظرهمه برام مهم باشه کسایی که خوب درک کردن و تجربه منوداشتن منوبه یقین رسوندن که کاملآدرست گفتم 

التماس تفکر ازخودت داشته باش بااین طریق صحبتات

2720
ممنون عزیزم خدارفتگان شمارم بیامرزه ممنون بابت همدردیت چشم تابتونم چشم😢

فدات بشم عزیز دلم

من مادرمو و پدرمو هر دو رو از دست دادم هر دو جوان بودن که پر کشیدن😣😥 

خوب میفهمم دردتو درد دلتو..

مادرشوهرم من باردار بودم یک بار یه آش‌درست نکرد برای من بیاره (موضوع آش نیست موضوع محبته.. من از بهترین رستوران میتونم آش بخرم ولی هیچی آش خونگی نمیشه) فقط بلده بگه تو مادر نداری ، نه به عنوان توهینا به عنوان مثلا همدردی!! 

ولی مشخصه که اصلا همدردی نمیکنه و فقط میخواد یادآور بشه که من پناهمو از دست دادم🙁

اگر خیلی دوستم داشت تو بارداری کمی بهم محبت میکرد هر چند‌ من دیگه اخلاقشون دستم ا‌ومده و با این واقعیت کنار اومدم که ازش انتظار محبت نداشته باشم

عزیزم خیلی سخته وقتی مامان آدم از دست میره مخصوصا نابهنگام.. واقعا خدا به دلت آرامش بده چون انقدر غمش بزرگه که فقط از خدا ساختس که آرومت کنه

از آدمای این دوره هیچ خوبی ای‌ بر نمیاد.

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
وا این‌‌ چه حرفیه عزیزم... مطمئنی کاربرد کلمه نفهم اینجا درسته؟؟؟؟؟   حرف استارتر کاااملا منطق ...

فقط بخداواگذارمیکنم که میدونم بهترین پاسخ رو درجواب اون خانم میده ... ممنون ازشماکه درک کردین

2714
نمیفهمم شماهایی که عزیزتون رو از دست دادیذ و چشیدید دردشو چطوری اینو برای دیگران هم میخواید من فقط ن ...

عزیزم به نظرم تاپیک رو قفل کن. 

کاملا مشخصه که شما منظورت دل شکستن نبود اما خب حرفت هم مناسب حال دل زار یه یه آدم عزادار نبود توی این موقعیت.... اون خانمم بالاخره دلش نازک بود و حرفتون رو بد برداشت کرده.  اللن هردوتون دارید هی قضاوت میشید و هی اعصابتون خورد میشه. تاپیکو ببند و برو. 

خدا ان شالله همه عزیزانتو برات حفظ کنه و هیچوقت داغ نبینی

فدات بشم عزیز دلم من مادرمو و پدرمو هر دو رو از دست دادم هر دو جوان بودن که پر کشیدن😣😥  خوب ...

دقیقا خدابیامرزه هردوشونو همنشین خوباباشن 

من هم دقیقامیفهمم شماچی میکشین من هیچی توزندگیم کم نداشتم بهترین هارودارم ولی توقع اینکه بیان بهت سربزنن یه‌محبته ... که فهمیدم ازآدمای این دوره برنمیاد

فک کردم همه مث خودم مهربون ودلسوزن 

هرکی کاربکنه خداجوابشومیده

شماهرجوردوست دارید فک کنید قرارنیست نظرهمه برام مهم باشه کسایی که خوب درک کردن و تجربه منوداشتن منوب ...

چون نظر بقیه برات مهم نیست داری همه رو‌میخونی... جالبه

اگه تو فقط مادر از دست دادی من تمام خانوادم رو از دست دادم و جز یه خواهر هیچکی برام تو دنیا نمونده ولی یاد گرفتم از هیچکی جز خودم توقع نداشته باشم که اذیت نشم

اون خانم هم خواست به شما اینو یاد بده که توقعت رو کم کنی دیگه اذیت نمیشی اما شما...

موفق باشی

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود
الهیییی😢😵 چ میشه کرد خواهر؟ همسرت هیچی نمیگف ب مامانش؟

نه چیزی نگفت 

کلا باهاشون دیگه حرف نمیزنه 

قطع رابطه کرده

عاخه من بهشون بدی نکرده بودم.. تو بارداری رفتاری دیدم غیر قابل هضم و درک

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2706