2703
2553
عنوان

چزا بعضی کاربرای نی نی سایت اینجورین اه اعصابم خورد شد بخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 95 پست

استارتر کاملا درست گفتی.کلا ما ایرانیا کوه توقع هستیم تو همه ی موارد.

اگر قرار بود به عقايد هم احترام گذاشته شود، اين جهان هنوز درگير الاغ و شُتُر، شپش و طاعون بود. چرا كه در ازاى احترام نگذاشتن به عقايد عموم بود كه جهان پيشرفت كرد، هموطن گرامى!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخی چقدر بی ملاحضه بودن 😡😯😯 خدا رحمت کنه پدرتون رو 🙏🙏

ممنون گلم  خیلی بی شعورن خیلی

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

استارتر عزیز

آدم فهمیده خودش میفهمه و نیاز به نصیحت و توجیح نداره. ادم نفهم هم نمیخواد بفهمه پس بازم نصیحت بیهودست

حرف شما در زمینه توقع نداشتن بسیار درست و منطقیه اما در غالب نصیحت تاثیری نخواهد داشت چون اون خانم شرایط نصیحت شدن نداشت.

این تاپیک هم زدی چند نفر دیگه مشابه اون خانم که همیشه گاردشون بالاست بیان چندتا حرف بزنن ناراحتت کنن. 

اهمیت نده

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود
2456

دیروز منم تو یه تاپیک در مورد دزدی وقتی که خانمها تو خونه تنها هستن نظر دادم که نباید ترسو باشن و اسپری فلفل و چوب همیشه در مواقع تنهایی کنار آدم باشه برای دفاع

چه حرفا که نشنیدم...

ترسو خودتی و چرا چیزی که حملش جرمه و ترویج میدی

و کلی بد و بیراه...

سلام عزیزم😊

من دوباراین تاپیکو خوندم به نظرم اونی که عزاداره حق داره حساس بشه وحق داره که توقع داشته باشه که دیگران بیان یه احوالی ازش بپرسن  شما توی اون تاپیک خشک حرف زدی 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
استارتر کاملا درست گفتی.کلا ما ایرانیا کوه توقع هستیم تو همه ی موارد.

بابا حالا چرا جمع می بندی؟ درسته اکثریت اینجورین ولی قبول کن ک بسته ب شخصیت مردم با هم فرق می کنن خو...☺

:/

من بابام فوت کرد رفتم بابامو دیدم خیلی حالم بد بود خیلییی با شوهرم زار زار گریه میکردیم اونطرف خانوا ...

الهیییی😢😢😢😢

سوالاتی که راجع به کیک خامه و معمولی دارین بپرسین پاسخگو هستم 💜💜💜
2714
عزیزم خدا مادر بزرگوارتون رو بیامرزه روحشون شاد باشه🙏🏻🌹❤️ عزیزم همیشه بخند و خوشحال باش چون مادر ...

ممنون عزیزم خدارفتگان شمارم بیامرزه ممنون بابت همدردیت چشم تابتونم چشم😢

بابا حالا چرا جمع می بندی؟ درسته اکثریت اینجورین ولی قبول کن ک بسته ب شخصیت مردم با هم فرق می کنن خو ...

راست میگین🙈

اگر قرار بود به عقايد هم احترام گذاشته شود، اين جهان هنوز درگير الاغ و شُتُر، شپش و طاعون بود. چرا كه در ازاى احترام نگذاشتن به عقايد عموم بود كه جهان پيشرفت كرد، هموطن گرامى!
ممنون ازتمام دوستایی که درکم کردن و باهام همدردی کردن این خانم نه تنها اصلادرک نکرد من چی کشیدم تازه ...

شما برای فرار از دایره امنی که تو ذهنت ایجاد کردی داری بقیه رو متهم میکنی. اصلا اون خانم هر حرق بدی هم میزد به نیت آروم کردن شما پیغام داد که شاید با این راه حل نیومدن بقیه رو فراموش کنید اما شما چجوری جبران کردید. التماس تفکر...

استارتر عزیز آدم فهمیده خودش میفهمه و نیاز به نصیحت و توجیح نداره. ادم نفهم هم نمیخواد بفهمه پس باز ...

وا این‌‌ چه حرفیه عزیزم... مطمئنی کاربرد کلمه نفهم اینجا درسته؟؟؟؟؟  

حرف استارتر کاااملا منطقیه، هرچی از آدمای اطراف کمتر توقع داشته باشیم روحمون آرامش بیشتری داره... 

ولی دیگه با یه آدم عزادار اونم عزادار مادر ک نمیشه نشست و حرف از منطق زد... بالاخره آدمی ک عزیز از دست بده دل نازکه و دل شکسته و انتظاراتی از دیگران داره.‌.. یا باید باهاش همدردی کرد تا یخورده آروم بشه و بعد حرف و نصیحت اینجوری باهاش زد،  یا باید ساکت موند...  این همه بی رحمی توی کلام شما خیلی سنگینه هضمش...

2706