2703
2553
عنوان

چزا بعضی کاربرای نی نی سایت اینجورین اه اعصابم خورد شد بخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 95 پست

آدم توقع داره بهش سر بزنن ، من دو سال پیش عموم فوت کرد خانواده ی عموم تا همین الان نرفتن ب زن و بچش سر بزنن میگن ما نمیتونیم بیایم تو اون خونه ، خوب هرکسی باشه توقع داره عزیزتو از دست دادی وظیفشونه بهت سر بزنن، اگه همینقدرم توقع نداشته باشیم هیچی دیگه ، انسان ی موجود اجتماعیه باید دوروبرش شلوغ باشه تا با غم از دست دادن عزیزش کنار بیاد 

سوالاتی که راجع به کیک خامه و معمولی دارین بپرسین پاسخگو هستم 💜💜💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد نشستی با کسی که مادرشو تز دست داده کل کل میکنی که دغدغه ات باید این باشه اون نباشه؟! دیگه برای ...

ممنون ازتمام دوستایی که درکم کردن و باهام همدردی کردن این خانم نه تنها اصلادرک نکرد من چی کشیدم تازه اومدجوری دلموشکوند که مطمعنم خداجبران میکنه براش 

بمن میگه من مادرموازدست بدم درمونده میشم درصورتیکه هیچ شناختی ازمن نداره وروزگارمنونمیدونه 

ایقدرم بیکاره که میادتایپیکم میزنه هیچ کسم بهش حق نداد

2720
2714
استارتر میدونم نظرت بد نبود ولی آدم تو دوران عزا دلنازک میشه دلش میخواد همه شریک غمش بشن تا یکم حالش ...

من بابام فوت کرد رفتم بابامو دیدم خیلی حالم بد بود خیلییی با شوهرم زار زار گریه میکردیم اونطرف خانواده شوهرم زنگ زده بودن به پدر شوهرم نوبتی باهاش حرف میزدن و میخندیدن وو قربون صدقه باباشون میرفتم خیلی دلم شکست 

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
ممنون ازتمام دوستایی که درکم کردن و باهام همدردی کردن این خانم نه تنها اصلادرک نکرد من چی کشیدم تازه ...

عزیزم خدا رحمتش کنه... منم مادرمو از دست دادم و تمام شرایطتو درک میکنم....😢 ولی این خانم هم قصدش شکستن دل شما نبوده..درکل منظور حرفش این بوده ک ولشون کن به درک ک نیومدن...‌ منظورشو درست نرسونده عزیزم

عزیزم خدا رحمتش کنه... منم مادرمو از دست دادم و تمام شرایطتو درک میکنم....😢 ولی این خانم هم قصدش شک ...

خدامادرشمارم بیامرزه 

شمایین که درک میکنید من چی میکشم 

بدرک همچی کاش مادرم بود😢😢😢😢😢

استارتر مسیله توقع نیست مسیله خانوادست مثلا جاری من  موقعی که ازدواج میییکنه  هیچ نسبتی نداشتن و غریبه بودن پدر شوهر و مادرشوهرمم توی تصادف فوت شده بودنبنده خدا موقعی که پدر و مادرش میمیرن هیچکس از خانواده شوهرش نمیان و اونم خیلی پیش خواهر و برادراش شرمنده میشه مخصوصا شوهرش اینم بگم جاریم رابطه خوبی با خواهرشوهراش داشت ولی کلا رابطضو قطع کرده  توقع نداضتن خوبه ولی خوب نه تا اینحد نمیدونم من خودم کلا 

تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به رویای بچگیمه
ممنون ازتمام دوستایی که درکم کردن و باهام همدردی کردن این خانم نه تنها اصلادرک نکرد من چی کشیدم تازه ...

عزیزم خدا مادر بزرگوارتون رو بیامرزه روحشون شاد باشه🙏🏻🌹❤️

عزیزم همیشه بخند و خوشحال باش چون مادر عزیزت همیشه میاد پیشتون و از احوالاتتون با خبر میشه درسته جسمش نیست اما روحش زنده هستش و اگر ببینه شما ناراحتی تو دلت داری ناراحت میشه

بخاطر مامان جانت همیشه خوش باش و با یادش زندگی کن و لبخند بزن

دیر یا زود هممون میریم پیش عزیزانمون😍😍

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2706