2410
2553
عنوان

چزا بعضی کاربرای نی نی سایت اینجورین اه اعصابم خورد شد بخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 95 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعدشم گلم اون عزاداره اومده درددل کنه ن ک نصیحت بشنوه 

گاهی فقط باید گوش باشیم و گوش بدیم 

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋

خب اون عزادار بوده حساس و ازرده خاطر بوده ناراحت شده از حرفتون ، در ضمن من حقو به اون خانم میدم ادم موقع غم توقع داره اطرافیان بیان باهاش همدردی کنن نمیشه گفت توقع نداشته باش

بجز حدتون همه چیو میدونین ماشالا  
2720

بعد نشستی با کسی که مادرشو از دست داده کل کل میکنی که دغدغه ات باید این باشه اون نباشه؟!

دیگه برای دغدغه های آدم هم نظر میدید و دخالت میکنید 

اکر نمیتونی مرحم باشی نمک هم نباش کسی مجبورت نکرده بری تاپیکی که نمیتونی مفید واقع بشی.

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

نفرین نکرد از کارما حرف زد.

به نظرم حرفتون مناسب نبود 

ادمی که عزیز از دست میده دل نازک میشه افسرده میشه توقعاتش خود به خود بیشتر میشه نمیتونه منطقی فکر کنه

حرف شما که میگی نباید انتظار داشته باشی منطقیه اما کسی که مادرش رو از دست داده به هیچ وجه نمیتونه منطقی باشه حداقل تا یه مدت خیلی طولانی دپرس افسرده زود رنج و متوقع میشه و اینا کاملا عادی و طبیعیه.

چرا وقتی تجربه ندارین قضاوتش کردین؟

خدا مادرتونو خفظ کنه...

ولی تجربه ای که من دارم اینه ک این خانم حق داشته دلش پر باشه ... منم اون زمان از نزدیکانم انتظار داشتم بیان پیشم و دلداریم بدن و کارامو بکنن و... دلم میخواست همدردیشون تسکینی باشه روی زخم دلم و توی اون شرایط بحرانی تنهام نزارن.  آدم توی همچین موقعیت هایی خیلی دل نازک میشه و از همه توقع همراهی داره... من یادمه سر اینکه عمه هام توی اون موقعیت بهمون کم سر زدن بدتر غم تو دلم مینشست و تحمل غم عزیز از دست رفتم برام سخت تر میشد و شاید نصف گریه هام برای تنهایی دلم توی اون شرایط بحرنج بود... 

لطفا اینقدررررر راحت در مورد همه ی حالات روحی یه نفر نظر ندین خصوصا وقتی شرایطش بحرانیه و دلش شکسته ست...  

2714
کدوم حرفم 

همین که من اگه مادرم فوت بشه واسم مهم نیست کی میاد خونم کی نمیاد!این یعنی تو واست مهم نیست مادرت مرده که به این چیزا فکر میکنی  

شما جای ایشون نیستی که ببینی چی کشیده و چی داره میکشه و نمیتونی هم بهش بگی که چی واسش مهم باشه و چی نه!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

درصورتی میتونم از کسی توقع نداشته باشم که اون فرد هم از من توقع نداشته باشه!!

تو این روزها به دادم نرسن برای کِی دیگه به دادم میرسن!؟؟؟

نمیشه که فقط موقع خوشی هامون باشن

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
والا من همیشه سعی میکنم دل کسیو نشکونم انصافا قضاوت کنید من حرف بدی زدم که این خانوم میگه به غم من د ...

وا مرگ حقه 

شاید شما زودتر از مادرت مردی کسی خبر نداره 

نفرینت هم نمیکنم دارم واقع بینانه نظر میدم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
چرا وقتی تجربه ندارین قضاوتش کردین؟ خدا مادرتونو خفظ کنه... ولی تجربه ای که من دارم اینه ک این خان ...

بله دقیقا حالات روحی ادما باهم فرق میکنه ،خیلیا غم مرگ ،افسردگی ، یا خیلی چیزای دیگه رو تجربه نکردن پس نباید قضاوت کنن ،مثلا خوده من زیاد شعار میدم ولی وقتی که عصبی بشم یا مشکلی برام پیش بیاد به زمین وزمان ناسزا میگم 😐😯

بجز حدتون همه چیو میدونین ماشالا  
2706