1345
1341

این خانومه مادرش فوت کرده تازه که خدارحمتش کنه غم بزرگیه بعد تاپیک زده که خانواده ی شوهرم نمیان خونم و حالم ونمیپرسن بعدببینید من بهش چی گفتم این خانومم نفرینم کرد 

ول کن بابا

میشه برای ارزوهام صلوات بفرستی؟😍 پدر بزرگ خوبم روحت شاد صلواتیا علی(ع) (لطفا برای حاجت همه و من صلوات بفرستید)اگه خونه میخای برو لیست تاپیک هامو اونجا یه نماز گذاشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3036068/نماز-برای-خرید-خانه-یا-بزرگتر-شدن-خانه?postId=98633455لطفا  برای ارزو های همه و من صلوات بفرست لطفا برای طول عمر همه ی مدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرست

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350

کو

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕  تیکر تولد سلین خانومممم💕💕💕

ولی کلا بعضیا حساسن

میشه برای ارزوهام صلوات بفرستی؟😍 پدر بزرگ خوبم روحت شاد صلواتیا علی(ع) (لطفا برای حاجت همه و من صلوات بفرستید)اگه خونه میخای برو لیست تاپیک هامو اونجا یه نماز گذاشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3036068/نماز-برای-خرید-خانه-یا-بزرگتر-شدن-خانه?postId=98633455لطفا  برای ارزو های همه و من صلوات بفرست لطفا برای طول عمر همه ی مدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرست
1376

عزیزم خب راس میگه ادم انتظار داره دیگه 

ببین زندگی همینه دیگه درسته حرف شمام ک نباید انتظار  زیادی داشت اما ی سری کارا رو نمیشه انتظار نداشت

❤من یک آفرودیتم❤ آفرودیت ها می تازند و اصلا توجه نمیکنن که تو جامعه کنونی چه القاب زشتی به آنها داده میشه �☇ آفرودیت یعنی زندگی _زندگی یعنی آفرودیت _ این دو کلمه در هم تنیده اند❤

ببخشید حدا مادرتونو براتون حفظ کنه

ولی هنوز شما جای اون استارتر نیستی و نمیدونی آیا درمون ه میشی یا نه!

بعد هم بنظرم کامنت شما خیلی در خور اون تاپیک نبود و بی ربط بود

❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش بگذاری . . . ❤️❤️❤️

می دونی مشکل چیه 

مشکل اینه که شما داغ عزیز ندیدی 

داغ عزیز آدم و متوقع می کنه 

اینکه از خانواده شوهرش توقع داره به خاطر شرایطشه  

اینکه الان عصبیه هم به خاطر شرایطشه  

بهتره انقدر تاپیک جداگونه  برای هم نزنید  

وقتی شما مادرت و از دست ندادی اصلا نمی تونی شرایط استارتر و ذره ای درک. کنی 

پس اصلا نمیشه قضاوت کرد

1226

بعدشم گلم اون عزاداره اومده درددل کنه ن ک نصیحت بشنوه 

گاهی فقط باید گوش باشیم و گوش بدیم 

❤من یک آفرودیتم❤ آفرودیت ها می تازند و اصلا توجه نمیکنن که تو جامعه کنونی چه القاب زشتی به آنها داده میشه �☇ آفرودیت یعنی زندگی _زندگی یعنی آفرودیت _ این دو کلمه در هم تنیده اند❤

خب اون عزادار بوده حساس و ازرده خاطر بوده ناراحت شده از حرفتون ، در ضمن من حقو به اون خانم میدم ادم موقع غم توقع داره اطرافیان بیان باهاش همدردی کنن نمیشه گفت توقع نداشته باش

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بجز حدتون همه چیو میدونین ماشالا  

بعد نشستی با کسی که مادرشو از دست داده کل کل میکنی که دغدغه ات باید این باشه اون نباشه؟!

دیگه برای دغدغه های آدم هم نظر میدید و دخالت میکنید 

اکر نمیتونی مرحم باشی نمک هم نباش کسی مجبورت نکرده بری تاپیکی که نمیتونی مفید واقع بشی.

❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش بگذاری . . . ❤️❤️❤️
1339