1373
1363
عنوان

چزا بعضی کاربرای نی نی سایت اینجورین اه اعصابم خورد شد بخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 95 پست

نفرین نکرد از کارما حرف زد.

به نظرم حرفتون مناسب نبود 

ادمی که عزیز از دست میده دل نازک میشه افسرده میشه توقعاتش خود به خود بیشتر میشه نمیتونه منطقی فکر کنه

حرف شما که میگی نباید انتظار داشته باشی منطقیه اما کسی که مادرش رو از دست داده به هیچ وجه نمیتونه منطقی باشه حداقل تا یه مدت خیلی طولانی دپرس افسرده زود رنج و متوقع میشه و اینا کاملا عادی و طبیعیه.

کسی که ریپلای میکنی توهین میکنی شعور پایین خودت و کسی که تربیتت کرده رو نشون میدی. به جای توهین سعی کن ادم باشی و بفهمی نظرات متفاوته و اینجا یه سایت عمومیه همه میتونن نظر بدن تو حق نداری کسیو از نظر دادن منع کنی .

چرا وقتی تجربه ندارین قضاوتش کردین؟

خدا مادرتونو خفظ کنه...

ولی تجربه ای که من دارم اینه ک این خانم حق داشته دلش پر باشه ... منم اون زمان از نزدیکانم انتظار داشتم بیان پیشم و دلداریم بدن و کارامو بکنن و... دلم میخواست همدردیشون تسکینی باشه روی زخم دلم و توی اون شرایط بحرانی تنهام نزارن.  آدم توی همچین موقعیت هایی خیلی دل نازک میشه و از همه توقع همراهی داره... من یادمه سر اینکه عمه هام توی اون موقعیت بهمون کم سر زدن بدتر غم تو دلم مینشست و تحمل غم عزیز از دست رفتم برام سخت تر میشد و شاید نصف گریه هام برای تنهایی دلم توی اون شرایط بحرنج بود... 

لطفا اینقدررررر راحت در مورد همه ی حالات روحی یه نفر نظر ندین خصوصا وقتی شرایطش بحرانیه و دلش شکسته ست...  

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

کدوم حرفم 

همین که من اگه مادرم فوت بشه واسم مهم نیست کی میاد خونم کی نمیاد!این یعنی تو واست مهم نیست مادرت مرده که به این چیزا فکر میکنی  

شما جای ایشون نیستی که ببینی چی کشیده و چی داره میکشه و نمیتونی هم بهش بگی که چی واسش مهم باشه و چی نه!

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  
1379

درصورتی میتونم از کسی توقع نداشته باشم که اون فرد هم از من توقع نداشته باشه!!

تو این روزها به دادم نرسن برای کِی دیگه به دادم میرسن!؟؟؟

نمیشه که فقط موقع خوشی هامون باشن

دلم یه بارداری راحت میخواد، طبیعی و آسوون، خسته شدم از استرس و‌نگرانی، یاد خاطراتم که میفتم ترس همه وجودمو میگیره محتاج دعاهاتونم😭 
والا من همیشه سعی میکنم دل کسیو نشکونم انصافا قضاوت کنید من حرف بدی زدم که این خانوم میگه به غم من د ...

وا مرگ حقه 

شاید شما زودتر از مادرت مردی کسی خبر نداره 

نفرینت هم نمیکنم دارم واقع بینانه نظر میدم

❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش بگذاری . . . ❤️❤️❤️
چرا وقتی تجربه ندارین قضاوتش کردین؟ خدا مادرتونو خفظ کنه... ولی تجربه ای که من دارم اینه ک این خان ...

بله دقیقا حالات روحی ادما باهم فرق میکنه ،خیلیا غم مرگ ،افسردگی ، یا خیلی چیزای دیگه رو تجربه نکردن پس نباید قضاوت کنن ،مثلا خوده من زیاد شعار میدم ولی وقتی که عصبی بشم یا مشکلی برام پیش بیاد به زمین وزمان ناسزا میگم 😐😯

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بجز حدتون همه چیو میدونین ماشالا  
والا من همیشه سعی میکنم دل کسیو نشکونم انصافا قضاوت کنید من حرف بدی زدم که این خانوم میگه به غم من د ...

بیچاره که نگفت به غم من دچار بشی حرفش این بود قضاوتم نکن که راست گفته 

دوستان گلم برای حاجتم ی صلوات مهمونم کنید تا منم این ماه مامان بشم میخوام ای یو ای بشم 💙
1376

آدم توقع داره بهش سر بزنن ، من دو سال پیش عموم فوت کرد خانواده ی عموم تا همین الان نرفتن ب زن و بچش سر بزنن میگن ما نمیتونیم بیایم تو اون خونه ، خوب هرکسی باشه توقع داره عزیزتو از دست دادی وظیفشونه بهت سر بزنن، اگه همینقدرم توقع نداشته باشیم هیچی دیگه ، انسان ی موجود اجتماعیه باید دوروبرش شلوغ باشه تا با غم از دست دادن عزیزش کنار بیاد 

بعد نشستی با کسی که مادرشو تز دست داده کل کل میکنی که دغدغه ات باید این باشه اون نباشه؟! دیگه برای ...

ممنون ازتمام دوستایی که درکم کردن و باهام همدردی کردن این خانم نه تنها اصلادرک نکرد من چی کشیدم تازه اومدجوری دلموشکوند که مطمعنم خداجبران میکنه براش 

بمن میگه من مادرموازدست بدم درمونده میشم درصورتیکه هیچ شناختی ازمن نداره وروزگارمنونمیدونه 

ایقدرم بیکاره که میادتایپیکم میزنه هیچ کسم بهش حق نداد

با من تلخ حرف نزن من خودم زهرمارم...
آدم توقع داره بهش سر بزنن ، من دو سال پیش عموم فوت کرد خانواده ی عموم تا همین الان نرفتن ب زن و بچش ...

ممنون عزیزم ولی مث اینکه این استارتر به این میگه توقع 

1226
داغ ديده اس اومده درد و دل  چي توقع داري شما هرچقدرم بگي اون الان ناراحته نفرين نكرده كه

والامن نمیدونم کجانفرین کردم این استارترچرااینجوریه والا

استارتر میدونم نظرت بد نبود ولی آدم تو دوران عزا دلنازک میشه دلش میخواد همه شریک غمش بشن تا یکم حالش ...

من بابام فوت کرد رفتم بابامو دیدم خیلی حالم بد بود خیلییی با شوهرم زار زار گریه میکردیم اونطرف خانواده شوهرم زنگ زده بودن به پدر شوهرم نوبتی باهاش حرف میزدن و میخندیدن وو قربون صدقه باباشون میرفتم خیلی دلم شکست 

هر سوالی درمورد درختکاری وکشاورزی وگل و سبزی،و...دارین بپرسین 
1339