1874
1955
عنوان

دوسال پیش این موقع😔

1006 بازدید | 38 پست

عروسیم بود😔امروز سالگردعروسیمونه...همیشه مناسبتای زندگیم به دعوا و ناراحتی گذشته😔خیلییی دلم گرفته دلم میخادگریه کنم ولی نمیتونم😔😔

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965
مبارکه. تو کش نده. پاشو ب خودت برس کیک درست کن نزتر با قهر بگذره. بپر

مرسی...اتفاقا امروز دقیقا میشه دوماه ک خونه بابامم😔اومدم قهر...پارسالم بازشوهرم اذیتم کرد...هیچ خاطره ی خوشی چ از خودعروسیم چ سالگردش ندارم😔

مرسی...اتفاقا امروز دقیقا میشه دوماه ک خونه بابامم😔اومدم قهر...پارسالم بازشوهرم اذیتم کرد...هیچ خاط ...

چرا سریع میرین خونه باباتون. اگه شوهرت ارزششو داره تمومش کن ی کیک بگیر برو اونجا باهم منطقی صحبت کنین. تا کی اخه؟؟؟ 

خدایا مرسی ازت بابت همه چی. 😍😍
مبارک باشه عزیزم منم اوایل ازدواج مثله تو بودم همیشه سرمناسبت ها دعوامون بود اما کم کم که اعتراض کر ...

دردمن اصلا تبربک و کادونبود...فقط ازش ارامش میخاستم...سه سال کلا فقط تنش داشتیم...روزای خوبمونن با تنش و ناراحتی گذشت😔حسرت همش به دلمه

1967
دردمن اصلا تبربک و کادونبود...فقط ازش ارامش میخاستم...سه سال کلا فقط تنش داشتیم...روزای خوبمونن با ت ...

منم منظورم کادو و اینا نبود.منم دنبال اینا نبودم

فقط دوس داشتم مراسم ها و مناسبت ها درکنار هم شاد باشیم بعد بهش تذکر دادم گفتم همیشه تو بهترین مناسبت هامون قهریم و این حرفا.اصلا واسمون خاطره نمیشه مگه چندروز درسال این مناسبتها میشه که ادم اینجور باشه دیگه کم کم جفتمون سعی میکردیم حداقل نزدیکای مناسبتها خوب باشیم باهم

8

خب تو برا خودت خوش باش پاشو برو خرید چهارتا چیز برا خودت بخر دلت باز شه ی کیکی ساندویچی به افتخار خودت بزن بر بدن

خیلی بهم لطف میکنید اگر برای شفای بیمارمون یک صلوات بفرستید🙂🙂