2733
2739

یدوفولیک،چون غیر از اسید فولیک یه دارو دیگه هم داره که عملکردش مث متفورمینه و تخمدان ها رو فعال میکنه و برای بارداری عالیه، منم میخوردم

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یدوفولیک،چون غیر از اسید فولیک یه دارو دیگه هم داره که عملکردش مث متفورمینه و تخمدان ها رو فعال میکن ...

عه خب پس مشکلی نیس ،میشه یکمم راهنمایی کنید چیا بخورم چیکارکنم چون اطلاعاتم درحد صفره

2738
میگم ک میشه یکم اطلاعات بدید چیا بخورم چیکارها باید کردچیکارا نباید کرد منم اطلاعاتم خیلی خیلی کمه

عزیزم من یدوفولیک یه روز درمیون استفاده میکردم، بعد قرص ویتامین های مکمل خارجی یه قوطی ۳۰ تایی هستش مخصوص بارداری اسمش سوپرنشنال که سخت گیرمیاد هم مولتی ویتامینش هم آهنش، اگه گیر نیاد قرص پریناتال عالیه

عه خب پس مشکلی نیس ،میشه یکمم راهنمایی کنید چیا بخورم چیکارکنم چون اطلاعاتم درحد صفره

اول توکل کن به خدا😍سه ماه قبل از بارداری باید یدوفولیک رو شروع کنی، اگر دندون خراب داری حتما درست کن، آزمایش خون و ادرار جامع بده که املاح خونت و تیرویید و کبد و پرولاکتین و همه چیت رو بدونی چقدره، یه سونوی خوب بده تا از وضعیت تخمدانهات و رحم و فولیکولات اگاه بشی، ورزش رو اصلااااا فراموش نکن مخصوصا حلقه بزن بی نهایت روی زود باردار شدن تاثیر داره، گرمی بخور مخصوصا تو دوران پریودت، به شوهرت ویتامین سی و کاسنی و گرمیجات بده بخوره خیلی تاثیر داره، ❤❤❤

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
اول توکل کن به خدا😍سه ماه قبل از بارداری باید یدوفولیک رو شروع کنی، اگر دندون خراب داری حتما درست ک ...

ممنون فقط یه چیز کاسنی مگه سردی نیست؟؟بعد این ازمایش هارو تقریبا دوماه پیش دادم ک خداروشکرهمه چی سالم بود سونو هم رفتم فولیکولم اندازش ۱۴یا۱۵بود 

2706