2733
2734
عنوان

رفتار با آدمای فخر فروش

273 بازدید | 11 پست

سلام. دوستان من چند ماهه عروسی کردمو خونه خودمم. بخاطر یه سری شرایط عروسی نگرفتیم با اینکه من خیلی دوست داشتم بگیریم ولی خب نشد البته ی تالار گرفتیم و به فامیلا شام و میوه ودسر دادیم فقط جشن نگرفتیم. خیلی حرفو حدیث درومد که بیچازه بدبخت شدو.... الان یکی از آشناها عروسیشه خانوادش مدام فهر میفروشن به منو خانوادم و دلم میشکنه و متوجه میشم ک خانوادمم دلخور میشن . مثلا میان میگن ی تالار گرفتن واسه دخترمون فلانه آرایشگاش فلانه و ی خونه ۱۲۰ متری گرفتن براش ک عین بهشته و.... این حرفا خیلی رو مت تاثیر میذاره حتی رفتارم با شوهرمم عوض میشه و اونو عامل سرکوب شدن خواسته هام میبینم . دیشب بهم گف حزف بزن باهام ببینم چیشده پکری منم گفتم دلیلشو.  گفت کسی منو کمک نکرده حتی خانوادم من رو پای خودم بودم از اول من شرمندتم و میدونم ک ناراحتی و متوحه میشم دلت پره گفت که دستم باز شه یه سالگرد عروسی میگیرم برات مثل ی عروسی باشکوه . 

ولی خب باز دلم آروم نمیشه انگار عقده شذه برام. 

میشه بگین چ کنم؟ با ونایی که این حرفو میزنن چطوری برخورد کنم که نفهمن ناراحتم از وضعیتم ؟ بزخوردم چطوری باشه ؟

خیل یآروم یه لبخند بزن و بگو ایشالا که خوشبخت بشن همین . شاید جمله کلیشه ای باشه ولی واقعیته که میگن هیچ وقت باطن زندگی خودت رو با ظاهر زندگی دیگران مقایسه نکن . هیچ جا هم ننوشته که صد در صد تضمیتن خوشبختی با گرفتن عروسی انچنانی رقم می خوره اصلا اینطور نیست شما هم بارشون از محبت و توجه و خوشگذرونی دو تائئیتون تعریف کنید که بفهمن حس خوشبختی تو این چیزا نیست .

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   

خیلی بده اینطوری که

به هر حال انگیزه ای داشتی از انتخاب شوهرت رو اون تمرکز کن

من کسایی رو میشناسم یه پاپاسی نداشتن اولش

الان بیا و نگاشون کن به کجاها رسیدن

تلاش کن و زندگیتو بساز

هرکی هم هرچی گفت بگو من برام مهم نبود و ارزش های دیگه ای برام اهمیت داشت

هرکس بخواد میتونه عروسی بگیره شده قرض کنه

ولی ما خودمو نخواستیم

چرااااااااااااااااااا اهمیت میدی عه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با لذت های ساده خوش باش

شده حتی یه پیک نیک و یه رستوران ساده

و تعریف کن با لذت و پیازداغشم زیاد کن البته نه دیگه زیاااااد

و خیلی مراقب شوهرت باش

مردها میشکنن از تحقیر و مقایسه

قوی باش

قرض می کردید عروسی می گرفتید،چون عروسی یه شبه،اما نگرفتنش یه عمر حسرته،الانم کاری نمیشه کرد،نسبت بهش ...

مشکلمون مالی نبود عزیزم. خانواده شوهرم مدام کشته میدادن مدت عقدمونم طولانی شده بود مجبور شدیم شروع کنیم زندگیمونو. اما خب با اینکه وضع شوهرم و.خانوادش بد نیس اما من احساس میکنم بخاطر خرح نکردن عروسی نگرفتن نه مردن فامیلاشون 

2738
آره ایشالا اینکارارو میکنم ولی باز احساس میکنم یچی کم دارم . اصلا اروم نمیشه دلم

خوب تو یه رستوران شیک در حد 50 نفر مراسم بگیر

کار تایپ،پاورپوینت،تحقیق،پروژه های اکسل رو با مناسب ترین قیمت انجام میدم.

با شوهرت سرد نباش خودت از اول می دونستی که جشن نمی گیرین با خنده و شوخی به اون افراد بگو وااا عزیزم!اگه میخواستم می تونستم بهترین هاشو داشته،باشم اینا که چیزی نیست خلاضه یه جوری که طرف دهنش بسته شه و حالیش شه

یا این که این حرف رو که می زنن به قول یکی ازدوستان دیوارم حسابشون نکن

دارم رو خودم کار می کنم : نمی توانم فرمول موفقیت را برایتان بیان کنم اما اگر فرمول شکست را می خواهید آن است که بکوشید همه را راضی نگه دارید (اسوپ) / عشقم مهندسی معماری ❤❤ای کاش بهش برسم _ عاشق تایپیک های قانون جذب _ با افتخار فمنیست هستم _ رمان مورد علاقه م بر باد رفته 
مشکلمون مالی نبود عزیزم. خانواده شوهرم مدام کشته میدادن مدت عقدمونم طولانی شده بود مجبور شدیم شروع ک ...

البته خداییش اگه واسه پولشم بوده بازم خوب شد

این همه خرج واسه چی

یه عکس شیک با لباس عروس و یه سفر عالی

متفاوت باش و شجاع

مخصوصا که اوضاع مالیتون هم خوبه نسبتا