1421
1411

سلام

خانمایی که اندومتریوزدارن فقط‌این تاپیکوزدم که بگم نگران نباشین

باوجود۲تاکیست۷سانتی وچسبندگی مشهود؛توی ماه دوم اقدام باردارشدم..امروزبی بی چکم مثبت شد ۳روزگذشته ازتاریخ پری

اگه دنبال یه جای خوب برای کاشت ابرو و مو می گردین 

حتما یه سری به ما بزنید

1401

الهی عزیزم مبارکت باشه مامان خانوم

خدایا همیشه تو هر شرایطی هوامو داشتی همیشه پاداش تلاش و صبرم و دادی بازم میدونم حواست بهم هست، خودت ضامن سلامتی و خوشبختی و زندگی و آرامشم هستی ازت ممنونم خدای مهربونم. منو همسرم با هم خوشبخت ترین هستیم و با اومدن نی نی خوشبختیمون قراره چند برابر بشه خدایا شکرت❤️

اول بگم واسه خانمایی‌که نمیدونن

اندومتریوز یعنی رشدبافت رحم درجایی غیرازرحم مثل تخمدان که باهث مشکلات ودردهای خیییییلی زیاد وناباروری میشه وتاالان درمانی براش پیدانشده

فقط یه سوال عزیزم کیست آندومتر چجوریه رو تخمدان بود؟ با سونو متوجه شدی نوعش و یا آزمایش؟ 

خدایا همیشه تو هر شرایطی هوامو داشتی همیشه پاداش تلاش و صبرم و دادی بازم میدونم حواست بهم هست، خودت ضامن سلامتی و خوشبختی و زندگی و آرامشم هستی ازت ممنونم خدای مهربونم. منو همسرم با هم خوشبخت ترین هستیم و با اومدن نی نی خوشبختیمون قراره چند برابر بشه خدایا شکرت❤️
1376

باور کن عزیزم 

دکترا خدا. نیستن 

ب منم گفتن ذخیره تخمدانت کمه باید تخمک اهدایی بگیری ولی الان حامله ام طبیعی و با تخمک خودم 

راستش یکم دکترا. بی سواد هم هستن😁😁😁😁

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
1403
فقط یه سوال عزیزم کیست آندومتر چجوریه رو تخمدان بود؟ با سونو متوجه شدی نوعش و یا آزمایش؟ 

اول باسونو..بعدواسه اطمینان آزمایش وعکس رنگی وحتی ام آر آی واسه بررسی کاملتر...من دوتاکیست تودوتاتخمدانم داشتم

دکترت اجازه داد باردار شی منم کیست اندو ۷سانتی دارم گفت اول درمانش کن بعد باردار شو

عه!!من اولین چیزی ک پزشکم گفت این بود که‌برو اقدام کن

من یکسال پیش متوجه شدم ولی تادوماه پیش اقدام نکردم؛گفتن بیاعمل کن گفتم نه اول جندماه اقدام بعداگه‌نشد یه کاری میکنم

این مدت دارو هم نخوردم..تواین دوماه زالودرمانی وبادکش ویه نوبت حجامت ساکرال انجام دادم

منتظربودم بعدپری برم سونوببینم کیستاچطورشدن

1339