1351
1341
عنوان

چندش ترین تاپیکی که دیدین چی بوده؟؟😷(jast for fun)

| مشاهده متن کامل بحث + 4398 بازدید | 229 پست
عزیز دلم چرا آخه دختر به اون خوبی😭😭

یه تاپیکی دیدم پست سیاسی داد قبل قطع

📛مضحک تر از فمنیستهای غربی این فمنیست/مسلمان های ایرانی اند.باز اون بنده خداها زن رو در تساوی مطلق با مرد میگیرن و وقتی میگن مثلا من اختیار طلاق رو میخوام دیگه دنبال مهریه و شیربها و نفقه هم نیستند،12 ساعت کار تراکتوری هم مثل یک مرد میکنندو وقتشون جایی غیر از آرایشگاه میگذره!!
چمیدونم الانم طرف بارداره و همش تاپیک بارداری و اینا میزنه خدایی با همچین مرد روانپریشی اصلا میشه ز ...

حالا شوهرش آدم کثیف ولی دیگه زنش میاد سایت این چیزارو تعریف میکنه که چی؟؟؟؟؟درک نمیکنم واقعا

عزیز تر از جانم!!  همون جوری که یک روزی با عشق وارد زندگیم شدی و خوشیامونو با هم قسمت کردیم همون جوری هم بمونیم واس هم همیشه   عشق من، عمر من، همه ی زندگی من خدا همیشه تو رو واس من نگه داره همسر مهربونم ،از وقتی اومدم نی نی سایت همه با هم بحث و دعوا دارن  خانوما و آقایون هر کس نظرش برای خودش محترمه،به ما چه یکی دیر ازدواج کرده یکی زود ،به ما چه فلانی درس خونده یا نخونده ،به ما چه ربطی داره فلانی ناخن کاشته غسلش و وضوش قبول هست یا نه هر کس میزارن تو قبر خودش!!!!!!!!!!!...چرا هی باید تو کار هم دخالت کنیم   بیخیال اینجا واس شوخی و خنده و وقت گذرونده نه خالی کردن عقده هامون سر بقیه  با تچکر

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

دوستان من برم بای حالم بد شد

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خداجونم تا تیکرم نرسیده به وسط🙏👶نی نی بزار تودلم😍                                                      من این ماه😊مامان میشم😍
1350
بودین حالا داشتیم دور همی اوغ میزدیم😄😄😄

😂😂😂😂😂

عزیز تر از جانم!!  همون جوری که یک روزی با عشق وارد زندگیم شدی و خوشیامونو با هم قسمت کردیم همون جوری هم بمونیم واس هم همیشه   عشق من، عمر من، همه ی زندگی من خدا همیشه تو رو واس من نگه داره همسر مهربونم ،از وقتی اومدم نی نی سایت همه با هم بحث و دعوا دارن  خانوما و آقایون هر کس نظرش برای خودش محترمه،به ما چه یکی دیر ازدواج کرده یکی زود ،به ما چه فلانی درس خونده یا نخونده ،به ما چه ربطی داره فلانی ناخن کاشته غسلش و وضوش قبول هست یا نه هر کس میزارن تو قبر خودش!!!!!!!!!!!...چرا هی باید تو کار هم دخالت کنیم   بیخیال اینجا واس شوخی و خنده و وقت گذرونده نه خالی کردن عقده هامون سر بقیه  با تچکر
بودین حالا داشتیم دور همی اوغ میزدیم😄😄😄

نه مرسی بای خخخخ

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خداجونم تا تیکرم نرسیده به وسط🙏👶نی نی بزار تودلم😍                                                      من این ماه😊مامان میشم😍
خخخخخخ ان شاا... به سلامتی و دل خوش بارت رو بغل بگیری به وقتش😍😍😍

🤣🤣🤣....

مرسی قشنگم انشالله 😍😘

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدای مهربانم معجزه گر من .بی نهایت ممنون و شکرگذارتم برای معجزه ای ک برای من کردی بعد از ۱۳ماه انتظار...خدایا خودت مواظب منو🤰نینیام👶و باباشون 👨‍💼باش خدای مهربونم من ب دستای تو خیره شدم برام معجزه کردی خدایا دامن همه ی منتظر هارو سبز کن الهی آمیییین...یه صلوات برا بارداری خوبم و سلامتی نینیام میفرستی مهربون؟ 
1348
برا زنش نوار نصب میکرد😖

واقعا؟زنش تعزیف میکرد؟؟؟😂😂😂

1226
یه نکبتی عکس اونجاشو هی میذاشت میگفت ببینین گشاد شدم یا نه😑😑😑😑😑😐😑😑😐😑😑😑😑😑😑

واقعاااااااااا؟؟؟😁😁😁😁

عشق، برای اون‌هایی که می‌تونن فشار عصبیشو تحمل کنن خوبه. مثل این می‌مونه که بخوایین یک سطل آشغالِ پر رو روی شونه‌هاتون توی یک رودخانه‌ی شاش خروشان حمل کنید البته که عشق(توهم قلبی)بیش نیست و نمیدانم چطور میگویید هیچکس مثل او نیست و من عاشق او هستم فقط و در صورتی که عشق قطعا نتیجه یک رویارویی میباشد همین(البته اگر وجود داشته باشد)  دنیا نداره ارزششو که جدی بگیری هر تزشو

یکی بود تاپیک زده بود( شوهرم رو کتک زدم) بعدش در اومده بود که با بالش کتکش زدم و مرتبا می گفت من شو هرم رو می خوام همین حالا

نگو بد بخت شوهره می خواسته بره سر کار و این خانم گیر داده بود نرو  سر کار 

همه ریخته بودن سرش که چقد خنکی با این تاپیکت 

سلام به  همه دوستان نی نی سایت
1346