1147
1341

اول خودم اول خودممممممم

یه خانومی بود اومد تاپیک زد که شوهرم بهم میکه تو سیاهی😐+عکس

رفتیم ببینیم دیدم عکس زیر بغلشو کذاشته😷😷😷

تو نگو منظورش زیر بغلش بوده

خیلی صحنه بدی بودخدا برای هیشکی نخوااااااد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دلبندمjust

نهjast

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نشه چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

عکس ترشحش رو دستش😶

آیا برای این جهان نامی می‌خواهی؟ راه‌حلی برای همه‌ی معماهایش؟ برای شما نیز نوری، ای پنهان‌ترین، نیرومندترین، بی‌باک‌ترین و نیمه‌شباهنگام‌ترین؟ _این جهان اراده‌ی معطوف به قدرت است _و دیگر هیچ! و شما خود نیز اراده‌ی معطوف به قدرت‌اید _و دیگر هیچ!#فردریش نیچه
1334
همین بغلی واقعا حالمو بد کرد درومدم ازش . میگف از اینک بازوی شوهرم ب ممه مامانش خورد ناراحت شدم حس ب ...

اه اوووووق😐اینا چیه که میان میگن اخه😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

کلا من از تاپیکهای که راجب رابطه جنسی میپرسن یا قاعدگی بدم‌میاد 

مخصوصا اونایی که بعدش میان میگن کاربرای اقا بهشون درخواست دوستی داده 

تاپیک بی حیایی میزارن بعد انتظار دارن کسی جیزی نگه بهشون

لطفا لایک نکنیدباتشکر از شعور بالای شما  و ریپلای کردن‌ بخاطر نظر مخالف مساوی با بیشعوری صددرصد شماست.
1288
خخخ😂😂😂😂 Jrrrrrr

والا بوخودا😂

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نشه چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
1346