2703
2553
عنوان

دلم گرفته 😭چرا هیشکی نیست

137 بازدید | 18 پست

از صبح برقا قط شده دارم میمیرم تو این گرما . به دو سه تا از دوستام زنگ زدم که برم خونشون هیشکی نیست خونشون 

حوصلم .شما بگید درچه حالید؟

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
غذا رو گاز زیر کولر لنگ در هوا😅😅

خوش به حالت من که دارم ذوب میشم از گرما

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    
2714
حالش خوب نیست تو استراحته . دکتر گفته نبایدبا گوشی وربری و به چشمات نور بخوره ازش خبرندارم 

عزیزم...خب پیام نمیتونه بده صحبتم براش بده ک یه زنگ بزنی و حالشو بپرسی

سکوتی میکنم بالاتر از فریاد...
عزیزم...خب پیام نمیتونه بده صحبتم براش بده ک یه زنگ بزنی و حالشو بپرسی

آره دیگه باید بهش زنگ بزنم .اتفاقا از صبح منتظرش بودم شاید هم من باید پیشقدم میشدم تو این دوروز

prove yourself to yourself not others
آره دیگه باید بهش زنگ بزنم .اتفاقا از صبح منتظرش بودم شاید هم من باید پیشقدم میشدم تو این دوروز

اره دیگه عزیزم اون حالش بده تو باید زنگ بزنی حالشو بپرسی

سکوتی میکنم بالاتر از فریاد...
2706