2733
2734
عنوان

مهمونی

272 بازدید | 39 پست

سلام خانوما من ۴سال پیش عروسی کردم الان دوتا دوستای شوهرم ازدواج کردن برا اینکه خیلی صمیمی هستن باهم، میخایم با خانوماشون دعوتشون کنیم،ولی من زندگیم خیییییییلی سادس چون هم مستاجرم هم ب جای وسایل اضافی جهیزیم پول گرفتم،الانم پوله برا خودمه تا وقتی که خونه بخریم وسیله بخرم،ولی الان خیلی معذبم خجالت میکشم بگید چیکارکنم عکس یه تیکه از سالنم میذارم،اصلا دعوت کنم،نکنم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بذار گلم اما تمیزی و مرتب بودن خونه و اعتماد بنفس داشتن خودت تو اولویته

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

خیلیم قشنگه سالنت

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2738

خوب برخورد کن که تو خونه ات راحت باشن این مهمه 

یه غذای خوشمزه ام بپز

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺

این چه حرفیه؟ برای دیگران مگه زندگی میکنی ؟ هرکس شرایط خودشو داره. نیاز نیست توضیح بدی به کسی بخاطر خونت،  این باعث شرمندگی و خجالته عزیزم که کسی نتونه میزبان خوبی باشه. انشالله صاحب خونه بشی بزودی

از روی کنجکاوی دوست داشتم خونتون روببینم اما اینو بدون عزیزم ک شخصیت شما ب لوازم خونه و چیدمان و ملک و املاک و لباسهاتون نیست همه اینها اولش معرفن و بعدش این رفتارو ادب و منش شماست 

هیچوقت از این خجالت نکش ک لوازم خونت ساده اس بلکه افتخار کن ب اینکه اوصاف زن شایسته حدیث پیغمبر رو داری و قناعت میکنی و حافط و نگهبان اموال همسرت هستی 

خانم گل هیچوقت انقدر شان خودت رو پایین نیار ک موضوعات کوچیک روانتو درگیر کنه مثل لوازم خونه انقدر ارزش و عذت داری ک اگر توی لونه‌موش زندگی میکردی بدون حصیر و...لحظه ای دغدغت نمیشد ک ممکنه دیگران قضاوتت کنن و از لوازمت خوششون نیاد چون تو فرد مستقلی هستی و لوازم منزل کوچیکترازاونین ک تورو ناراحت کنن

خوبه كه . تميزي خونه مهمتره . خونه ات تميز باشه و بوي خوبي بده همون كافيه . مبلمان هم داري . اگه براي پذيرايي كردن ظرف كم داري اونا رو رديف كن بنظرم . و مهمتر از خونه روي خوش و خندان صابخونه مهمه و احترامي كه به مهمون ميذاره 

2706