2733
2734
عنوان

غصمه واسه همسایمون

1892 بازدید | 82 پست

سلام ما یه همسایه داریم تازه کنارمون خونه خریده هرروز بعد ازظهر باهم صحبت میکنیم اینقده حرفاش غصه داره که نگو.مال یه شهر دیگه ان که میگه خیلیییی سنتی هستن.شوهرش یه زن داشته بچه دار نشده.بعد اومدن اینو بجای طلب پدر شوهره از پدرش گرفتن واسه پسرشون.زن اوله روزگارشو سیاه کرده بیچاره را.😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

میگه شب زفاف اینقده منو ترسونده که شوهرم وحشیه یه جوری باهات رابطه داره که تا یک ماه خونریزی داری کتکت میزنه ازت بیگاری میکشه اینقده گفته بیچاره شب زفافش شوهره اومده تو اتاق این غش کرده.ولی بعد که رابطه داشتن میگف اینقده شوهرم خوبه که هیچی نفهمیدم

یعنی الان هوو داره؟

نه خودش هوو شده؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

زن اول هم بدبخت ترازاین بوده که سرش هوو اومده

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2738
میگه شب زفاف اینقده منو ترسونده که شوهرم وحشیه یه جوری باهات رابطه داره که تا یک ماه خونریزی داری کت ...

خوب به زن اولم باید حق داد.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
نه خودش هوو شده؟

بدبخت 

بعضی هام سرنوشتشون اینه دیگه خدا از بانی و باعث اینکار نگذره

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
بله هوو داره بچشم که بدنیا اومده زنه گفته باااید طلاقش بدی شوهره گفته بچه را که شیرش داد طلاق میدم ا ...

خب این خانم الان مادر بچه ست گناه داره که طلاقش بدن،بچشم ازش بگیرن ،ظلمه

2706