2726
عنوان

ب نظرتون این تماس کی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 585 بازدید | 93 پست
زنگ بزن بگو نیاز مالی دارم ببینیم میخات چکارکنه

زشته یه بار گفتم نه .حالا دوباره زنگ بزنم بگم نیاز دارم فک میکنه دارم طمع میکنم که تیغش بزنم

چرا یکی پیدا نميشه ب من مجوز حمل اسلحه بده؟ 
خیر اخه ۸ صب؟

نه خیره ۸شب😂😂😂😂😂

خیلی کنجکاووی از ی تلفن  ثابت زنگ بزن بگو مشکل مالی داری برای خرید جهیزیه ببین کیه چیه ازت سوال کرد اطلاعات غلط بده به ماهم خبرشو بده ببینیم کی بوده🙄🙄🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس شاید خیریه بوده  یا اگه مجردین خواهر کسی ک عاشقتونه پسره میخواسته صداتونو بشنوه

چه حدسای متفاوتی میزنیدا

نه متاسفانه متاهلم 

2728
چه حدسای متفاوتی میزنیدا نه متاسفانه متاهلم 

😁😁😁😁😁حالا چرا متأسفانه؟ 

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
نه خیره ۸شب😂😂😂😂😂 خیلی کنجکاووی از ی تلفن  ثابت زنگ بزن بگو مشکل مالی داری برای خرید جهیزی ...

شب با گوشی شوهرم میزنگم میگم یکی شمارتو داده گفته تو کار خیری 

بعد همینجا خبرشو میدم

بعد شمارش یه خط ایرانسل معمولی بود از طرف سازمان یا چیزی نبود

اشتباه گرفته

مگ همه خیرها از ارگان یا سازمانن؟؟؟همسر من تو کار خیره جزو هیچ سازمان و ارگانی هم نیست با دوستاش ۱۰۰۰ تا جهاز جور کردن و دادن الته از طرف رهبری اما کاملا ناشناس اینم مث اینا

2706