2737
2739

🌺🌹🙏سلام دوستان..این روزها خیلی حالم بده منتظر یه معجزه ام..شوهرم بیکاره دعا کنید بالاخره کار براش پیدا بشه..ما فقط خدا رو داریم هیچ کس و نداریم به جز خودش که بالاتر از همه است...برام دعا کنید با دلای پاکتون ..منم براتون آیةالکرسی میخونم انشالله حاجت روا بشید🌹🌺🙏

ازتون خواهش میکنم هر کسی امضامو میبینه برام دعا کنه منم مادر بشم خیلی سخته انتظار....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعا کن نتیجه کنکورم خوب شه منم واستون صلوات میفرستم

انشالله که بهترین نتیجه رو بگیری عزیزم..ممنونم🌹🙏

ازتون خواهش میکنم هر کسی امضامو میبینه برام دعا کنه منم مادر بشم خیلی سخته انتظار....
2731

ان شالله که شوهرت یه شغل خوب پیدا کنه...الهی آمین

ان شالله این تیکر نشون میده که سال ۹۹ سالی پرا ازشادی و خبرهای خوبه واسه من...واینکه سال ۹۹ پسرم تو بغلمه... 😁😁😁میشه یه صلوات واسم  بفرستی واسه اینکه  ان شالله خدا یه پسرصالح وسالم بهم هدیه بده ....ان شالله شماهم حاجت رواشی

انشالهه زود زود کار پیداکنه....غصه نخور....واسه منم دعا کن به سلامتی زایمان کنم و همه بشه اونی که میخوام

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتیم دعا میکنی؟🤲🏻🥺
2738
ان شالله که شوهرت یه شغل خوب پیدا کنه...الهی آمین

خیلی ممنونم انشالله...انشالله شما هم حاجت روا بشی🙏

ان شالله برای همسرت یه کار عالی پیدا بشع . براش صلوات فرستادم

انشالله..خیلی ممنونم..انشالله شما هم حاجت روا بشی🙏

دعات کردم برای خونه دارشدن منم دعاکن داغونم 

خیلی ممنونم عزیزم انشالله که خونه دار بشی🙏🌹

مرسی عزیزم ان شالله همسرتون ی شغل خوب گیرشون بیاد...نذر امام رضا کن حتما جواب میگیری

خیلی ممنونم عزیزم..موفق باشی انشالله..چ نذری کنم مادی یا معنوی؟ هر روز برای امام رضا صلوات میفرستم😢🌹

2706