2737
2734

30 سالمه و 7ساله ازدواج کردم از بچگی که پدرم فوت کرد مامانم شد مرد خونه.با قناعت ما رو بزرگ کرد و همه درس خوندیم و کارمند شدیم...من با قناعت زندگی کردم و بزرگ شدم شوهرم هم وضعیت من رو داشته ولی مادرش جای پدرش رو نگرفته مادرش سعی میکنه همه ی خواسته هاش رو از طریق بچه هاش برآورده کنه

هیچ سختی به خودش نمیده توی 60 سالگی استخر و سونا و جکوزی و مسافرت و لباسش سر جاشه ولی من اصلا نمیتونم به شوهرم بگم مثلا گوشیم شکسته یه گوشی بخر میگم خودش داره میبینه من چی بگم

واسه عروسی و مراسمش هم همینطور بودم حتی گفتم بابا نداره سرویس طلا نخرم اول زندگی قناعت کنم خونه دار بشیم که شدیم... اما اینا باعث شده شوهرم هم داره عادت میشه

چطوری میتونم تغییر رفتار بدم ؟ به خودم برسم و شوهرم یاد بگیره که اولویت زندگیش من و پسرم هستیم

لطفا نگید مادرشه و حق داره من میدونم ایشون حق دارن اما تا یه حدی

من خودم میخوام در این زمینه مشکلم رو حل کنم بیشتر زنونه باشم و از قالب قناعتهای الکی بیام بیرون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کم کم شروع کن بعد خوشم میاد عادت میکنی.مادرت یادت داده؟

مادرم همیشه میگفت قناعت کن تا خونه بخری چون خودش همیشه مستاجر بود... مامانم اونقدر فشار تحمل کرد که توی 55 سالگی مریض شد و فوت کرد...من حس میکنم خیلی مثل مادرم شدم و نمیخوام راه مادرم رو برم

عزیزم قناعت تو زندگی خیلی بهتر از اسرافه مثلا شخص من هنگامی که عروسی کردم کفش عروس نخریدم چرا که با خودم تصمیم گرفتم یه بار بیشتر پوشیده نمیشه نهایت چند بار که قدیمی میشه.وخیلی چیزای دیگه که جاش نیس تایپ کنم

2738

عزیزم کارایی که تا الان نکردی انجام بده ...برا خودت و بچه ات خرج کن ...بزار کم بیاره ...بزار قرض کنه ...کم کم نه یهووو اونوقت میگه خرجا تو باعث این شرایطه ...یکم باس ضرر کنید تا بشه ...بزار قبض زیاد بیاد ...تو پخت و پز دست و دلباز باش ...بزار کم بیاره ...اونوقت  کمتر خرج مامانش میکنه چون نسبت به شما تعهد داره ...منتظرم نباش سوپرایزت کنه ...خواسته هاتووو بگوووو ...وقتی نمیگی فکر میکنه خواسته نداری و از این شرایط راضی هستی ...اقایون قدر نمیدونن ...فردا هم میگه خودم تلاش کردم و کار کردم و یا حقوقم بالا بود تونستم زندگی بزارم قناعتت نادیده گرفته بشه زجر اوره ...

مادرم همیشه میگفت قناعت کن تا خونه بخری چون خودش همیشه مستاجر بود... مامانم اونقدر فشار تحمل کرد که ...

ایم مادرا ایرانی کار اموزش مارو خراب میکنن.خدا رحمتشون کنهکم کم عادت میکنی

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
عزیزم قناعت تو زندگی خیلی بهتر از اسرافه مثلا شخص من هنگامی که عروسی کردم کفش عروس نخریدم چرا که با ...

اره خوب ولی به نظرم‌اشتباه من تو عروسیم کفش جاریمو پوشیدم‌ منم گفتم واسه چیمه طلا نگرفتم‌ گفتم‌تو قرض وام‌میافتیم ولی خوب چه فایده

تیکر تولدمه😍😍
مگه کارمند نیستی،با پول خودت بگیر،از حقوق خودت یه مبلغ رو برا خودت،یه مبلغی برا پسرت کنار بزار،

این اشتباه ترین کاره

شوهرش چرا خرج نکنه وقتی داره

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
مردا هیچی رو خودبه خود متوجه نمیشن حتی اگه تو چشمشون فرو بره  خیلی راحت بگو حالت التماس و خواه ...

آخه میدونی چیه...شوهرم یه کارمند ساده است واسه خرید یه گوشی حداقل سه ماه باید برنامه ریزی کنیم و پس انداز کنیم تا بیایم پس انداز کنیم مامانش از راه با یه درخواست جدید میرسه و حس گناه رو به ما منتقل میکنه ما هم مجبور میشیم کمک کنیم...دلم میخواد یاد بگیره من اولویتش هستم و پسرم

مادرم همیشه میگفت قناعت کن تا خونه بخری چون خودش همیشه مستاجر بود... مامانم اونقدر فشار تحمل کرد که ...

خدا مادرتو رحمت کنه. مادر منم همیشه این نصیحت رو میکنه که قناعت کنید منم همین روش رو داشتم ولی الان عوض شدم و واقعا بهم ثابت شده زنی که خرج داره ارج داره

2706