2737
2739
عنوان

دارم منفجر میشم...بیاین بگین حق با منه یا شوهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 793 بازدید | 58 پست
بنظر من اصصصصلا بهش محل نذار ب شوهرت هم بگو اگر داداشت داره برات کاری میکنه چون برادرته قرار نیست به ...

این جور که تو میگی هر کس مهمونی جای دیگه بره میزبان کلفتشه

میگن چشام سگ داره   
الان زنش چه فکری میکنه دربارم؟

من هیچی از گذشته ات نمیدونم نمیتونم نظر بدم

اما سعی کن صمیمی شی باهاش

انقد کینه و کل کل و چشم و هم چشمی رو درک نمیکنم

من با خاهرشوهر جاری زنداداش خیلی دوستم

I am a queen because I have a cute mad king

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انقد بهم بد کردن و من بهشون احترام گذاشتم 

بزرگیتو می رسونه نه اینکه دور از جون متوجه نشدنت و ..

برات برداشت دیگران مهم نباشه  - خودت و آرامش روحت واست مهم باشه 

هیچ وقت نمی تونی همه رو راضی نگه داری از خودت و حتی هیچ وقت هم همه نمی تونن تو رو راضی نگه دارن

پس الان شرایطت و بسنج و با شرایط پیش برو 

استادتر الان اخلاقش چجوره جاریت؟ حالا دعوت هم بکن ولی نه زیاد . بعد رفتارت معمولی باشه دیگه قرار نیس عین پروانه بچرخی دورشون. اون هر کاری میکنه واسه داداشش میکنه شما هم بخاطر شخصیت خودت احترام بزار دیگه ذات خودت رو نشون میدی. غصه هم نخور 😙

خب الآن رفتار جاريت چطوره؟ هنوز بده؟ هنوز اذیت میکنه؟ شوهرت به این کار نیاز داره؟ 

نه دیگه به بدی گذشته نیست...با اون مصیبت انگار دل و دماغ نداره دیگه...اما اون هیچ وقت اونقدر که من دارم بهش سرویس میدم این کارو برای من نمیکنه آره شوهرم نیاز داره...خودش کار داره...کارمنده...اما به این کار اکتفا نمیکنه

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
2738
توهین...تحقیر

ببینیدهمه چی حدتعادی

دعوتت کرد شماهم دعوت کن

خیلی رفت وامدنکنید متعادل وشخصیتتون وحفظ کنید همسرت میگ دعوت کن شمابگوباشه ولی کارخودت وبکن حرص نخور قرارنیس بلانسبت به زنش سواری بدی ک

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
این جور که تو میگی هر کس مهمونی جای دیگه بره میزبان کلفتشه

نه من زن عموم خیلی گاوه دقیقا مث جاری ایشون مامانمم بخاطر بابام ادم حسابش میکنه و کلفتیشو میکرد اما اصلاهم اینجوزی نیست اشتبله میکنه اشتباه

نه دیگه به بدی گذشته نیست...با اون مصیبت انگار دل و دماغ نداره دیگه...اما اون هیچ وقت اونقدر که من د ...

خودت بهتر میشناسیش. شاید پشیمون شده اما دل و دماغ خیلی کارا رو مثل تو هم نداره. به هر حال میتونی یه مدت امتحان کنی. ببینی چی میشه 

2706