2737
2734
عنوان

دوستان نینیم همین الان افتاد

417 بازدید | 28 پست

من جنینم سه هفته پیش قلبش ایستاد تو 11هفتگی یه ماهی شیاف مصرف کردم قبل ایست بخاطر هماتوم و البته استراحت نسبی بودم دیگه رفتم بیمارستان جای خالی نداشتن منم تمام کارای خونمو کردم قرار شد امروز برم منم دوتا قرص سقط داشتم از قدیما یکشو گذاشتم خوابیدم بعد 6ساعت با درد کمر بلند شدم کلی خونریزی کردم و چیزی واضح عین بچه ندیدم

خدایی که به شدت کافی است 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو بيمارستان کورتاژ کاردست خودت نده مال من۴0روزه سقط شده یه تیکه خارج شد دکتر بازم برای اطمینان سونو فرستاد گفت زعفرون وتخم شوید و4زیره بخورم باداروهایی که داد تا چیزی نمونه، جنینت خیلی بزرگه باید بری کورتاژ وگرنه خدایی نکرده کاریت میشه که یکیش نازاییه

2731
بلند شو راه برو بپر تحرکت رو زیاد کن بزار هرچی هست بیاد بیرون اویشن زعفران دم کن بخور هرکار میتونی ب ...

اخه درد دارم یکم راه میرم کمرم انگار داره میشکنه

خدایی که به شدت کافی است 
برو بيمارستان کورتاژ کاردست خودت نده مال من۴0روزه سقط شده یه تیکه خارج شد دکتر بازم برای اطمینان سون ...

میدونم عریزم سونو و بیمارستان میرم حتما 

خدایی که به شدت کافی است 
بنظرت خطرناکنیس تو خونه؟ کاش میرفتی بیمارستان،خدایی نکرده خونریزی شدید شه میخوای چیکار کنی؟

اصلا قرار بود برم بیمارستان امروز بارو بنم رو هم بستم دکتر گفت قرص داری بزار شب قبل که بیای

خدایی که به شدت کافی است 
2738

بايد جفت و جنين بياد پايين جفت بزرگه 

من ٩هفتگي شرايط شمارو داشتم 

جفت و جنين اومد پايين سنو كردن 

گفتن بقايا مونده كورتاژ 

قبول نكردم رفتم دكتر عالي امپول داد ٣تا استفاده كردم بقايا ازم خارج شد خونريزي هم داشتم 

اخه درد دارم یکم راه میرم کمرم انگار داره میشکنه

والا من مال ی نفر رو خوندم داستان سقطش رو میگفت آنقدر بالا پایین پریدم دو طرف خونه صندلی گذاشتم راه میرفتم میومدم یکم میشستم تا با زور بلا اومد بیرون واقعا اگه نمیخوای کورتاژ بشی باید هرکاری میتونی بکنی تا بیاد بیرون انشاالله خدا بهت کمک کنه زیاد درد نکشی راحت بیاد بیرون همش

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

فقط اگه جنين و جفت دفع نشده برا شما سريع قبول نكن كورتاژ شي 

بگو امپول بنويسه علم خيلي پيشرفت كرده 

واسه جين مرده اونم تو ١١هفته راحته جدا شدن  

نميدونم امپول دكترم چي بود تجويز كرد ولي خيلي عالي بود تا ذره هاي ريز هم دفع شد 

گفته بود اگر هم موند تو پريودي دفع ميشه كه دفع شد با همون امپول 

اينم بگم من ٢هفته از ايست قلب جنين صبر كردم كه دفع شد 

فقط اگه جنين و جفت دفع نشده برا شما سريع قبول نكن كورتاژ شي  بگو امپول بنويسه علم خيلي پيشرفت ...

شما کجا هستی و پیش چه دکتر رفتی؟ کی سقط داشتس؟

خدایی که به شدت کافی است 
والا من مال ی نفر رو خوندم داستان سقطش رو میگفت آنقدر بالا پایین پریدم دو طرف خونه صندلی گذاشتم راه ...

مرسی عزیزم دعا کنید برام من یه سقط تو 8هفته داشتم خیلی تو بیمارستا اذیت شدم اخرم به خاطر بقایا کورتاژ شدم خیلی بیمارستان اذیتم کرد خدا سر دشمن نیاره من بچه ندارم میخوام به خاطر ایست قلبی جنین هام اقدام کنم دیگه نمیخوام مشکل دیگه ای پیش ییاد کورتاژ زیادش ضرر داره؟

خدایی که به شدت کافی است 
2706