2703
2553
فکرکنم هیچوقت آمادگی پیدا نکنم😔

عزيزم آمادگي نداشتي نيار گلم. مگه حتما همه بايد بچه دار شن؟ نه خودت و همسرتو اذيت كن نه بچه طفل معصومو. بقيه تو هر كاري كني حرفشونو ميزنن. بچه هم بياري ازت دومي رو ميخوان

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای استاتر من چی بگم‌که با ۲۰سال سن میگن بچه بیار چهارساله ازدواج کردین دیره

من سن ۱۷ازدواج کردم اصلا دلم نمیخواد بچه داریم مثل ازدواجم‌باشه هیچی بلد نباشم اصلا قصد ندارم فعلا ولی همش درحال مطالعه ام نمیخوام بچه اسیب ببینه کنارما توام‌نمیخوام حداقل تحقیق کن کتاب بخون حالا هروقت خواستی احتیاجی به دیگران نداری خودت بلدی چطوری تربیت کنی 

قزای اخم له شاره

منم یه مادر شوهر دارم از همون روز اول که از ماه عسل اومدم شروع کرد

این قد میگفت چرا بچه نمیاری بچه بیار زود باش پس کی میاری اگه هفته دیگه حامله نباشی راهت نمیدم

خیلی دخالت میکرد ازش بدم میومد

به همه میگفت فلانی نازاس

ولی من گوش ندادم وقتی آوردم که خودم خواستم

2456

۲۶ازدواج

دخترم تو۲۶ونیم باردارشدم

این یکی گلم وتو۳۰دارم میارم ودیگه ختم بچه اوردنمه..

دیگه تووووووبه😣😣😣..

بگوبه توچه نمیخوام...مگه الکیه بچه دارشدن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

من 35 سالمه، 7 سال ازدواج کردم و تازه یکساله تصمیم گرفتیم بچه دارشیم(فعلا هنوز نشدیم) شما هم یه چکاپ کن اگه مشکلی نداشتی، به حرف دیگران توجهی نکن و هر موقع دوست داشتی بچه دار شو. اگه به حرف مردم باشه میگن توی 25 سالگی سن و سالی از آدم گذشته و کم کم باید دور از جون فکر سفر آخرت باشه.

بذار یه چی بهت بگم عزیزم

پیامبر توصیه کرده اند بهترین سن برای دایه بچه خانمی هست که بین 25 تا 35 سال سن داشته باشه

یعنی میشه نتیجه گرفت این بهترین سن برای شیر دادن به بچه هست و شیر بهتری توسط دایه تولید میشه چون خودش رشد نداره و مواد غذایی بیشتری در شیر هست

با این حساب شما تازه اول سن مناسب هستی

😁
2714