2703
2553

خدا خودش هروقت بخاد اون انسان رو خلق کنه به موقعش به ما میده اما ما کم صبر هستیم .من بعد چندسال و سقط و ... به لطف خداباردار شدم .ان شالله خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه

بعد از هرسختی آسانی است ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
سلام مبارک باشه. لطفا برا منم دعا کن به حاجتم برسم.

ایشالله..صلوات فرستادم سمتت

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..

مبارکت باشه عزیزم.انشالله به سلامت به دنیا بیاد و سایه ی پرمهرتون همیشه رو سرش باشه

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

خداروشکر  ..‌‌انشالله خدا به ما منتظرا هم بده

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
2706