2726
عنوان

بیمارستان آریا و سینا مشهد...لطفا راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 6523 بازدید | 41 پست
قیمتشو میدونی؟؟ چرااا؟ بخشش بده؟

نه بخشش بدنیست اتاقاش سه تخته کوچیکه یکم خودت وهمراهت اذیت میشین من طبیعی بودم سزارینونمیدونم قیمتشو

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بخشش بدنیست اتاقاش سه تخته کوچیکه یکم خودت وهمراهت اذیت میشین من طبیعی بودم سزارینونمیدونم قیمتشو

اها...شما کی زایمان داشتی اونجا؟؟

اتاق خصوصیش فکر کنم ۶۰۰

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتیم دعا میکنی؟🤲🏻🥺
2728

من پارسال بود زایمانم ولی خالم تازگی زایمان کرده

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
من پارسال بود زایمانم ولی خالم تازگی زایمان کرده

به سلامتی😘😘😘

به نظرت زایمان سزارین با اتاق خصوصی ۶ تومن میشه؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی😘😘😘 به نظرت زایمان سزارین با اتاق خصوصی ۶ تومن میشه؟؟؟

نمیدونم ولی خالم تازگی زایمان طبیعی کرده بود باطرح ترویج شد۳تومن

عزیزم اگه رفتی سینا یه نگاهی هم به بیمارستان کناری ش بنداز ،،، مرکز درمان ناباروری میلاده،، و برای ماهاهم دعا کن،،، بهت پیشاپیش تبریک میگم ،،،ان شاءالله زایمان راحت و دوره ی نقاهت راحت تری داشته باشی

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ولی اون چیزی ک من میدونم بیمارستان آریا جزو بیمارستانای خوب مشهده،،، اگه برات مقدوره کلا بیا امام حسین ،،رسیدگی عالی و  تمیز و قیمتشم به نسبت بیمارستانای خصوصی خیلی خوبه،،،یه دکتر خیلی خوبم داره به نام فهمیده،،ک زنداداش من زیر نظرش بود

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
عزیزم اگه رفتی سینا یه نگاهی هم به بیمارستان کناری ش بنداز ،،، مرکز درمان ناباروری میلاده،، و برای م ...

عزیز دلم😢😢....ممنونم از دعای قشنگت....امیدوارم شماهم زود زود لگدای نی نیتو تو شکمت احساس کنی😘😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ولی اون چیزی ک من میدونم بیمارستان آریا جزو بیمارستانای خوب مشهده،،، اگه برات مقدوره کلا بیا امام حس ...

اوهوم...نه دکترم فقط سینا واریا مادر میره....

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیز دلم😢😢....ممنونم از دعای قشنگت....امیدوارم شماهم زود زود لگدای نی نیتو تو شکمت احساس کنی😘😍

قربونت برم😘،،منم ممنونم از دعای فوق العاده ت،،، ان شاءالله

2706