2703
2553
عنوان

این خیلی ظالمانه ست😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 58 پست

بچه ها واقعیت داره 

اون بنده های خدا برج ۳ تصادف کردن تو تاپیکهاش بود 

جقد اون بچه ها عذاب میکشن

وای من دارم دق میکنم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به خدا جیگرم پاره پاره شد

خدایا چحوری میخوای زخمای این پسر رو التیام بدی

ولی مردم از بس گریه کردم

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
2720
آره خیلی کار اشتباهی دارن میکنن  شاید بچه نه ماهه متوجه چیزی نشه  ولی بچه ۱۰ ساله حتما م ...

دقیقا...ده سال دیگه خواهره عمرا جدا از برادرش بتونه دووم بیاره..اینا فقط همو دارن

درد من آرام جان دیگران است...خوش به حال دیگران 

چی شدیکی توضیح بده لطفا 😩

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2714

چقد روح اون پدر و مادر تو عذاب

کاش نمیومدم سایت این وقت شب

اه اه 

لعنت به این دنیااااااااااااااا

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
این رو فقط برای استارتر اون تاپیک گفتم. لطفا نگید چقدر زیاده . دلم خیلی گرفت😔😔😔

منم دلم گرفت فكر كن تمام اون كارارو بلكه بيشتر دختر بزرگه من در حق كوچيكه ميكنه پس از فردا منم بگم خواهر بزرگه هفته اي دوبار بيشتر نميتونه كوچيكه رو ببينه!!!!😭😭😭😭

قلبم انگاري فشرده شد شايد خيلي حرفم بد باشه اما كاش اين دوتا بچه هم تو اون تصادف با پدر و مادرش ...

بچه کوچیک تو ماشین بوده

رفتم تاپیکهاشو خوندم 

پرت شده بیرون و زنده مونده 

الهی بمیرم منم خیلی ناراحت شدم کاشکی یه نفردیگه بتونه سرپرستی جفتشون روقبول کنه کنارهم باشن خیلی سخته خداخودش بهشون رحم کنه جیگرم آتیش گرفت اخرشبی😭

💔مائیم که بی هیچ سرانجام خوشیم💔
دقیقا...ده سال دیگه خواهره عمرا جدا از برادرش بتونه دووم بیاره..اینا فقط همو دارن

دقیقا ای کاش هر دو یه جا بزرگ میشدن مثااذکنار مادر بزرگشون چ خوب میشد

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2706