2726
عنوان

این خیلی ظالمانه ست😭😭😭

426 بازدید | 58 پست

نمیدونم این تاپیک راسته یا دروغ... فقط میدونم با هر کلمه ای ک استارتر نوشت قلبم فشرده شد... بخدا این دور از انصافه ک یک برادر ۹ ماه در انتظار ب دنیا اومدن خاهرش باشه و الان ۹ ماهه ک این انتظار تموم شده و خواهرش اومده تو بغلش... دست تقدیر مهر مادری رو، حمایت پدر رو و خانواده گرمشون رو ازشون گرفته... ولی ای کاش انسانها با انسانیت مستحکمتری باهم برخورد میکردن... یه جاهایی حرف مشاور و روانشناس و هر منطقی ب چشم آدم نمیاد. ب دل آدم نمیشینه... آدم دلش میخواد فقط اونطور ک وژدانش میگه با شرایط برخورد کنه..‌. نمیدونم چرا حالم خراب شده. خودمو جای اون داداش کوچولوی مهربون میذارم ک شرایط ظالمانه روزگار اون رو از تنها همخونش جدا کرده. و وقتی خودمو جای اون میگذارم دلم آنچنان ب درد میاد ک دردشو حس میکنم. فقط دلم میخواد آدمهای قصه استارتر تاپیک خودشون رو جای اون دوتا طفل معصوم بگذارند. و نخوان با قوانین خودشون قاعده های واقعی و عوض نشدنی روزگار رو عوض کنند. نخوان با نسبت دادن اون بچه ها ب خودشون و خطاب کردن اونها ب عنوان فرزند خودشون، نسبت حقیقی خواهر و برادری بچه ها و احساس پاکشون ب همدیگه رو از بین ببرند. که تهش فقط تنفر میمونه ن تقدیر. تنفر اون پسر بچه از ادمهایی ک با دارند از یکسو با حمایتشون کمک میکنند اما از طرف دیگه با جدایی خواهر و برادر بزرگترین زجر رو برای بچه ها رقم میزنند.

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

این رو فقط برای استارتر اون تاپیک گفتم. لطفا نگید چقدر زیاده . دلم خیلی گرفت😔😔😔

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

رفتم تمام تاپیکهاشو داشتم میخوندم

تمام بدنم بی حس و کرخ شد 

دستام جون نداره خدایا چرا رحم نکردی به بچه هااااااا

کاش میوردن من بزرگشون میکردم رو چشمام میزاشتمشون

خدایا حکمتت چی بود اخه😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

آره خیلی کار اشتباهی دارن میکنن 

شاید بچه نه ماهه متوجه چیزی نشه 

ولی بچه ۱۰ ساله حتما می‌فهمه و همه اینها براش عقده میشه 

بعد ها بدتر مشکل ساز میشه 

مطمنا به سن قانونی برسه نمیزاره خواهرشو ازش جدا کنن

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2706