2410
2553
عنوان

این خیلی ظالمانه ست😭😭😭

426 بازدید | 58 پست

نمیدونم این تاپیک راسته یا دروغ... فقط میدونم با هر کلمه ای ک استارتر نوشت قلبم فشرده شد... بخدا این دور از انصافه ک یک برادر ۹ ماه در انتظار ب دنیا اومدن خاهرش باشه و الان ۹ ماهه ک این انتظار تموم شده و خواهرش اومده تو بغلش... دست تقدیر مهر مادری رو، حمایت پدر رو و خانواده گرمشون رو ازشون گرفته... ولی ای کاش انسانها با انسانیت مستحکمتری باهم برخورد میکردن... یه جاهایی حرف مشاور و روانشناس و هر منطقی ب چشم آدم نمیاد. ب دل آدم نمیشینه... آدم دلش میخواد فقط اونطور ک وژدانش میگه با شرایط برخورد کنه..‌. نمیدونم چرا حالم خراب شده. خودمو جای اون داداش کوچولوی مهربون میذارم ک شرایط ظالمانه روزگار اون رو از تنها همخونش جدا کرده. و وقتی خودمو جای اون میگذارم دلم آنچنان ب درد میاد ک دردشو حس میکنم. فقط دلم میخواد آدمهای قصه استارتر تاپیک خودشون رو جای اون دوتا طفل معصوم بگذارند. و نخوان با قوانین خودشون قاعده های واقعی و عوض نشدنی روزگار رو عوض کنند. نخوان با نسبت دادن اون بچه ها ب خودشون و خطاب کردن اونها ب عنوان فرزند خودشون، نسبت حقیقی خواهر و برادری بچه ها و احساس پاکشون ب همدیگه رو از بین ببرند. که تهش فقط تنفر میمونه ن تقدیر. تنفر اون پسر بچه از ادمهایی ک با دارند از یکسو با حمایتشون کمک میکنند اما از طرف دیگه با جدایی خواهر و برادر بزرگترین زجر رو برای بچه ها رقم میزنند.

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

این رو فقط برای استارتر اون تاپیک گفتم. لطفا نگید چقدر زیاده . دلم خیلی گرفت😔😔😔

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
2714

رفتم تمام تاپیکهاشو داشتم میخوندم

تمام بدنم بی حس و کرخ شد 

دستام جون نداره خدایا چرا رحم نکردی به بچه هااااااا

کاش میوردن من بزرگشون میکردم رو چشمام میزاشتمشون

خدایا حکمتت چی بود اخه😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

آره خیلی کار اشتباهی دارن میکنن 

شاید بچه نه ماهه متوجه چیزی نشه 

ولی بچه ۱۰ ساله حتما می‌فهمه و همه اینها براش عقده میشه 

بعد ها بدتر مشکل ساز میشه 

مطمنا به سن قانونی برسه نمیزاره خواهرشو ازش جدا کنن

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2706