1464
1482
عنوان

این خیلی ظالمانه ست😭😭😭

411 بازدید | 58 پست

نمیدونم این تاپیک راسته یا دروغ... فقط میدونم با هر کلمه ای ک استارتر نوشت قلبم فشرده شد... بخدا این دور از انصافه ک یک برادر ۹ ماه در انتظار ب دنیا اومدن خاهرش باشه و الان ۹ ماهه ک این انتظار تموم شده و خواهرش اومده تو بغلش... دست تقدیر مهر مادری رو، حمایت پدر رو و خانواده گرمشون رو ازشون گرفته... ولی ای کاش انسانها با انسانیت مستحکمتری باهم برخورد میکردن... یه جاهایی حرف مشاور و روانشناس و هر منطقی ب چشم آدم نمیاد. ب دل آدم نمیشینه... آدم دلش میخواد فقط اونطور ک وژدانش میگه با شرایط برخورد کنه..‌. نمیدونم چرا حالم خراب شده. خودمو جای اون داداش کوچولوی مهربون میذارم ک شرایط ظالمانه روزگار اون رو از تنها همخونش جدا کرده. و وقتی خودمو جای اون میگذارم دلم آنچنان ب درد میاد ک دردشو حس میکنم. فقط دلم میخواد آدمهای قصه استارتر تاپیک خودشون رو جای اون دوتا طفل معصوم بگذارند. و نخوان با قوانین خودشون قاعده های واقعی و عوض نشدنی روزگار رو عوض کنند. نخوان با نسبت دادن اون بچه ها ب خودشون و خطاب کردن اونها ب عنوان فرزند خودشون، نسبت حقیقی خواهر و برادری بچه ها و احساس پاکشون ب همدیگه رو از بین ببرند. که تهش فقط تنفر میمونه ن تقدیر. تنفر اون پسر بچه از ادمهایی ک با دارند از یکسو با حمایتشون کمک میکنند اما از طرف دیگه با جدایی خواهر و برادر بزرگترین زجر رو برای بچه ها رقم میزنند.

🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436

براي چي ميتركونيد اخه اي بابا😞😞😞

مينويسم برات مينويسم براي تويي كه هرلحظه منتظر سبز شدن وجودت درون وجودم هستم مينويسم براي تويي كه شدي تنها حسرت زندگيم مينويسم تا شايد روزي با ياداوريشون به خودم بفهمونم چقدر براي داشتنت تلاش كردم نه تلاش الكي ها تلاش دردناك. كاش ميشد دوته دونه تعداد اشك هارو شمرد تا ببينم در طور ماه و سال چند قطره اشك بخاطر نداشتنت از چشمم جاري ميشه كاش ميشد تو قلب باباييت بودمو ميفميدم اونم چقدر منتظرته... اگر بدوني چجوري داره پا به پاي من تلاش ميكنه.ماماني جونم ميشه تو به خدا بگي كه هرچي زودتر بذارتت تو دلم ميشه تو ازش بخواي؟ شايد دلش به حال تو رحم اومد😭خستم ماماني اونقدري خستم كه دلم نميخواد با كسي حرف بزنم و جايي برم اونقدري خستم كه دلم شكسته اونقدري حالم خرابه ... بيا عشق مادر بيا نفس مادر بيا عمر مادر جوونيمو گذاشتم براي بدست اوردنت قربونت برم اين رسمش نيستا. دوستان برام خيلي دعا كنيد😔
1485

رفتم تمام تاپیکهاشو داشتم میخوندم

تمام بدنم بی حس و کرخ شد 

دستام جون نداره خدایا چرا رحم نکردی به بچه هااااااا

کاش میوردن من بزرگشون میکردم رو چشمام میزاشتمشون

خدایا حکمتت چی بود اخه😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

من مامان میشم 😍به زودی دراین مکان تیکر بارداری نصب میگردد❤

آره خیلی کار اشتباهی دارن میکنن 

شاید بچه نه ماهه متوجه چیزی نشه 

ولی بچه ۱۰ ساله حتما می‌فهمه و همه اینها براش عقده میشه 

بعد ها بدتر مشکل ساز میشه 

مطمنا به سن قانونی برسه نمیزاره خواهرشو ازش جدا کنن

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
1474

بچه ها واقعیت داره 

اون بنده های خدا برج ۳ تصادف کردن تو تاپیکهاش بود 

جقد اون بچه ها عذاب میکشن

وای من دارم دق میکنم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

من مامان میشم 😍به زودی دراین مکان تیکر بارداری نصب میگردد❤

منم خیلی دلم گرفت. بیچاره پسره.  مادر و پدرش کلا یه ماهه که فوت شدن 😔😔😔

من بودم اون کوهی که ، به چشمای تو کوچیکه 😔 منم من همون آغوشی که یه روزی خونت بود 😏من بودم آی دیوونه حیف یادت نمیمونه یادت رفته این آدم یه روز دیوونت بود🙁

به خدا جیگرم پاره پاره شد

خدایا چحوری میخوای زخمای این پسر رو التیام بدی

ولی مردم از بس گریه کردم

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
آره خیلی کار اشتباهی دارن میکنن  شاید بچه نه ماهه متوجه چیزی نشه  ولی بچه ۱۰ ساله حتما م ...

دقیقا...ده سال دیگه خواهره عمرا جدا از برادرش بتونه دووم بیاره..اینا فقط همو دارن

درد من آرام جان دیگران است...خوش به حال دیگران 
1508