2733
2734
عنوان

عذاب وجدان دارم...

209 بازدید | 17 پست

سلام دوستان

امروز یه چیزی شد الان خیلی ناراحتم و عذاب وجدان دارم

اول بگم همسرم خیییلی مرد ایده آل و مهربون و آقایی هست و خیییلی هم دوستم داره

یه جاری هم دارم که بنده خدا زیاد از من خوشش نمیاد من نسبت بهش بی تفاوت بودم و همیشه بهش احترام میزاشتم و میزارم ولی رفتارهایی انجام داده که الان حس میکنم منم ازش خوشم نمیاد اخیرا یه رفتاری کرد(درمورد دخترم) که کاملا از چشمم افتاد

برادرشوهرم امروز ب همسرم زنگ زده و گفته ک فردا ساعت ۷عصر میان خونمون که دخترمو ببینن منم فردا همون ساعت وقت مشاوره برای لیزر دارم همسرم بهش گفته بود تشریف بیارین وقتی به من گفت من ناراحت شدم که بدون هماهنگی با من اوکی داده و درحالی ک میتونستم وقتمو کنسل کنم بهش گفتم چون با من هماهنگ نکردی من میرم تنهایی ازشون پذیرایی کن ...همسرم چیزی نگف و ب برادرش مسیج داد و کنسل کرد البته یه چند باری هم کنسل کرده بود بخاطر مسائل مختلف و برنامه های خودمون....

برادرش حواب مسیجشو نداد و همسرم ناراحت شد البته ب من چیزی نگف ولی خیلی ناراحت بود

حالا من عذاب وجدان دارم که بخاطر بیشعوری های یه نفر دیگه همسرمو ناراحت کردم

تو باید وقتتو کنسل میکردی بی جهت روان شوهرتون می ریزی بهم 

بعد هم چرا دوس داری لجبازی کنی😏😏😏

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم خودت اشتباه کردی

دیگه گذشته بیخیالش شو و اعصابتو خراب نکن

همسرت ادم خوبیه و اونم تو ذهنش الان داره میگه من حتی اختیار جواب مثبت به یه مهمون رو ندارم

جاریت هم هر چقدر بد بعد ای اون همه کنسل کردن و ... حقش بود و مشکلی نبود یه سر بزنه و شما هم قبول کنی

وقت دکترو عقب مینداختی بهتر بود

ولی زندگی پر این مشکلات کوپیکه

بزرگش نکن اصلا چیز خاصی نشده...🌷🌷

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2738
من چون همسرم رو دوست دارم به خاطر اون حاضرم قيد خيلي قرارهامو بزنم به جاش پذيرايي اقوامش باشم فقط به ...

واس منم همیشه همینطور بوده و البته دوطرفه اس

ولی بخاطر رفتارای جاریم خصوصا درمورد دخترم که همیشه از ظاهرش ایراد میگیره و یا همین موردی ک تو پست قبلی گفتم ی لحظه عصبی شدمو تند رفتم همسرم اگه یه نیم ساعت صبر میکرد عصبانیتم فروکش میکرد و قرارمو کنسل میکردم.

اگه موضوع فقط همینه زیادی حساسی

نه خب مسائل دیگه ای هم هست که هرکدومش شاید منجربه کدورت میشدولی بخاطر همسرم نادیده گرفتم ...

همسرم اصلا درمورد دلخوریهامون باهاشون حرف نمیزنه و با اینکه ناراحت میسه زود فراموش میکنه منم خیلی دلم میخاد مث ایشون باشم ولی نمیتونم میگذرم ولی فراموش نمیکنم و تو دلم جمع میشه و ناخودآگاه دلم نمیخاد ببینمشون

2706