2733
2734
عنوان

مردای اروم و ریلکس

199 بازدید | 12 پست

خانوما کسی هست با همچین مردی دوست باشه یا ازدواج کرده باشه؟

اینکه حساسیت و غیرت نشون نمیدن زیاد رو مختون نیست؟

نه اینکه مریض باشه ها ولی از روی دوست داشتن غیرتی شه.

راضیم به هرچی اتفاق افتاد ,اگر خوب بود زندگیمو قشنگ کرد ;) اگر بد بود منو ساخت    

خوش بحال زنشون 😖

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اصلا نمیپسندم

عین ماستن

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️

یکیومیشناسم شوهرش اینجوریه..اصن کارنداره  زنش چی میپوشه..کجامیره..باکی میره..ساعت چندمیره میاد..هیییچییی...اوایل خوب بود خوشحال بود..ولی الان بعد6سال بایه بچع میگه میخوام جداشم..ماسته شوهرم..بی تفاوته..بی غیرته..مردونگی سرش نیس..و..سرتونودررنیارم

ازبیرون همه میگن خوشبحالش شوهرش فقط میگه چشم..ولی خودش..😧

ازحذف کردن ادماازتوزندگیت نترس.....زندگی قانون لیاقت هاست
2738
به نظرم اینی که شما گفتید آروم نیست ..بی تفاوته...

منم از این بدم میاد حالا دلیلش یا ارومیه یا بی تفاوتی

من اصلا نمیپسندم عین ماستن

اره چون بودو نبودشون فرقی نمیکنه😐شایدم تو ازدواج فرق کنه جدی شن

حتما باید یکی رومون نظارت داشته باشه؟مگه خودمون عقل نداریم لطفا اسم محدود کردنو غیرت نذارین

ربطی به محدود کردن نداره.یه نوع ابراز عشقه .بی تفاوت بودن خوبه؟!

یکیومیشناسم شوهرش اینجوریه..اصن کارنداره  زنش چی میپوشه..کجامیره..باکی میره..ساعت چندمیره میاد. ...

دقیقا این میترسونه منو .چون اصالتا ترکیم از مردای ترک و غیرتی خوشم میاد.

اره چون بودو نبودشون فرقی نمیکنه😐شایدم تو ازدواج فرق کنه جدی شن

نبابا

ما داشتیم 

بدترم شد

خخخخخ

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️