2733
2734

دوستم فک کرده بود من سر یه مسائلی نمیخام برم خونش اونم بش برخورده بود قهر کرده بود بعد رفته گله کرده به یه بچه ها ک هنگامه نمیاد واقعا لوسه و دیگه پا خونش نمیزارم..اونم بش گفته بابا جریان چیز دیگه ایه...خلاصه ک وقتی فهمید اومد پیوی کلی منو مورد لطف قرار داد...

ما ۱۴ ساله دوستیم...خیلی دلم شکسته بود ولی الان کلی قر دارم😍🤤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسکرین.شات.پیامو.بزار#  

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2731
بچت شيطونه؟

ولی من خیلی حساسم...هرجایی نمیبرمش...جایی ام باشه اینقد از خونه وسایل میبرم براش تا سرش گرم باشه یا اینقد مواظبشم ک همه میگن بابا ولش کن راحتش بزار

ولی من خیلی حساسم...هرجایی نمیبرمش...جایی ام باشه اینقد از خونه وسایل میبرم براش تا سرش گرم باشه یا ...

چقد حساسي من دخترم نه ماهشه اگه قرار باشه جايي نبرمش اصلا نميرم والا بچه هاي مردم اينقد خونه مارو خراب کردن

2738
چقد حساسي من دخترم نه ماهشه اگه قرار باشه جايي نبرمش اصلا نميرم والا بچه هاي مردم اينقد خونه مارو خر ...

اتفاقا اینقدر بچه های مردم خونمو خراب کردن... و دیدم که همه پشت بچه هاشون چطور حرف میزنن.. دوس ندارم این حرفا واسه پسر منم باشه...واسه همین اینقدر روش حساس شدم... و خداروشک پسرمم واقعا جایی حسابی به حرفم گوش میده