2733
2734

این بشر اصلا با شوخی زندگی میکنه

یهو مثلا میگم من لاک میزنم میگه تو اصلا به حرفام اهمیت نمیدی من گفتم نزن پس خدافز.دیگه پیام نده تموم شد!

بلافاصله زنگ میزنم میبینم با خنده میگه دیگه همه چی تموم شد!

و بعد میفهمم شوخی بود!

چیکار کنم از دستش!

فقط در حال شیطنته عین اون میمونا که همش از این شاخه درخت میپرن رو اونیکی و یجا بند نمیشن!!!

بیش فعاله!

الان باز گف تموم شد دیگه پیام نده!

باز من جدی گرفتم!

ولی میدونم شوخیه

خیلی پسر خوبیه خیلی آقاس ولی ازینکارا داره

منم دوسم داره.میدونم

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
کودکستان باهم دوس شدین؟ چندسالتونه خاله جون؟

سنش کم نیس😐😑

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪

اتفاقا حرفش جدی بوده ولی تو عصبانیاش عادت کرده بگه خدافظ که تو بزاری کنار بعد واسه اینکه دلخور نشی گفته شوخی کردم از حرص داره دق میکنه ادا خنده درمیاره

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2706