2737
2734
عنوان

شوهرم داره سو استفاده میکنه

746 بازدید | 54 پست

تو خانواده مادریم ی اتفاقاتی افتاده متاسفانه یکی از دختر داییام طلاق گرفته یکی از دختر خالهامم اومده قهر حالا شوهرم تا چیزی میشه میگه توهم میفرستم خونه بابات مثلا فک میکنه بعد اونا چشم مام ترس خورده چ رفتاری نشون بدم بدونه برام مهم نیست؟

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین

نذار کار به اینجاها بکشه بحث نکن باهاش. گفت خونه بابات تو محلش نذار سکوت کن. 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا ریز مسائل فامیلو برا شوهر بی جنبه تعریف میکنین خب??

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2728
2738

بهش بگو قبل اینکه تو بگی خودم رفتم

اصلا من نمی‌فهمم طلاق و جدایی فامیل چه ربطی به ما داره

من دخترداییم طلاق گرفته بعد دختر خالم میگه از خجالت نمیتونم جلو شوهرم سربالا کنم

😕😕😕😕

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم

بگو من مثل اونا بی دست و پا نیستم که بلند بشم برم خونه بابام. نمیخای بسلامت راه باز جاده دراز برو اقدام کن من از خونم جنب نمیخورم 

اگر هم گفت شوخی کردم بگو غلط کردی با هفت نسل پیش و پست از این شوخیای مضخرف میکنی خونه زندگی رو من ساختم بعد من بدم خونه بابام؟

همچین بزن تو دهنش بار آخرش باشه 😤😡

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2706