2733
2734
عنوان

کیا جلوی چشمتون بدبخت شدن تو زندگی !

| مشاهده متن کامل بحث + 2498 بازدید | 52 پست

یکی‌از اقوام دور ما دختری بود خیلی زیبا هیچی کم نداشت یه شوهری کرد طوری ک نمیتونستی بگی کدومشون ریباترن دوتاشون تو عروسیسون میدرخشیدن ... تا اینکه پسره برا کار میره یه شهر دیگه با یه پیر زنه تصادف میکنه و این تصادف باعث میشه با هم ازدواج کنن و پسره ول میکنه میره دبی دختره هم تنها اینجاس .. 

خوشبختی ب زیبایی و خیلی چیزای دیگه نیس 

الآن تمام قربانی ها میان 😃😃 گفتم از بقیه بگید .... اگه خودتون واقعا بدبختید بگید نه مثلا پریودتون عقب افتاده یا با مامانتون یا مادر شوهر دعواتون شده   :/ 

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی‌از اقوام دور ما دختری بود خیلی زیبا هیچی کم نداشت یه شوهری کرد طوری ک نمیتونستی بگی کدومشون ریبا ...

پیره زن چن ساله 😮 حتما پسره انحراف داشته از اینا که با چروک بدن تحریک میشن  :/

...
خالم خعلی  تو رفاه بود وقتی خونه بابا بزرگم بود ولی زبونش نیش دار بود هیچوقت نمیزاشت ما بریم خو ...

جاری من سالهاست خیلی با زبونش منو اذیت میکنه ینی ممکنه چوبشو بخوره؟روز به روزم گردنش کلفت تر میشه

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
2731
پیره زن چن ساله 😮 حتما پسره انحراف داشته از اینا که با چروک بدن تحریک میشن  :/

فک کنم بیست سالی بزرگتر از پسره بوده ...  پول داشته با پول پیر زنه میره دبی عشقو حال دنیا دیگم نمیاد ... 

دختر عموم😭.تو بچگی وقتی دوسالش بود عموم با زن عموم دعوا کردن و متاسفانه زن عموم خودکشی کرد😔بعد از خودکشی زنعموم  عمو هم معتاد شد یه معتاد خیلی بد و خانواده زنعموم دختر عمو رو بردن پیش خودشون بزرگ کردن تا یک سال پیش که ازدواج کرد و بعد از یه ماه بعد عروسیش شوهرش تو عروسی یکی از دوستاشون دعواش میشه و متاسفانه یکی رو به قتل میرسونه😔و الانم زندانه...دختر عموی بیچاره من هم حامله شده بود و بچه شو به دنیا آورد الان پسرش ۴و۵ماهشه😭

خدایا شکرت بابت معجزه ای که در دلم گذاشتی .😍
من فعلا دارم به چشمم میبینم که چطور دارن باقاچاق روز به روز پولدارتر میشن و هیچیشون نمیشه اینقد هم م ...

من چند مورد رو دیدم که پلیس یکدفعه گرفته یک شبه نابود شدن ... شعار اداره کالای قاچاق اینه = ۱۰۰ بار شما یکبار ما 😃 یعنی ۱۰۰ تا بار ببری یکبار بگیریمت تمومه کارت

...
2738

زن عموم وقتی خونه مادرش بوده انقد هیچکارنکرده بوده که  حوصله هیچکاری نداشت خونش همه چی ریختوپاش.لباس هاش همه قدیمی و کهنه همه چیش خراب شده بود دوباره همروخریدعموم.در عرض یسال داغوووون. شدم بعد ده سال زندگی بلخره عموم صداش دراومدک حتی نظافت شخیشورعایت نمیکنه.بعدش هم ب زن گرفت 

درحال نوشتن...

مادربزرگم (پدری) عروساشو خعلی اذیت میکرد ۹تا عروس داره اذیت ک میگم اذیتا مثه مادرشوهر الان نیس ک ینی ملکه بود اینام خدمتکاراش از ترس نمتونستن چیزی بگن هرکدوم از پسراشو یجور پر میکرد توخونش جنگ میوفتاد من سه تا خواهریم اخری داداشمه سر اینکه مامانم نمتونست پسر بیاره میخواس زن بگیره برا بابا میگف مال واموالت وارث داشته باشه یا پسر عموم خواستگارم بود گفته بود مامان بزرگ من دختر عمو لیلا رو مبخوام خعلی خوشگله گفته بود تو یدونه پسری اون مثه مامانش میاد دختر میاره من الان ازدواج کردم دوتا پسرم دارم😂😂 برات خلاصه کنم اینقد این مادربزرگ من اذیت کرده یدونه از عموم هام فوت کرد جون بوددختر عموم کوچولوعه یتیم شد  خودشم دیکه جایی نمیبینه 😔😔

کاربرهلن۷۸هسدم بچه ها ترکیدم😎
من فعلا دارم به چشمم میبینم که چطور دارن باقاچاق روز به روز پولدارتر میشن و هیچیشون نمیشه اینقد هم م ...

گناهه و بدترین بلا اینه که تو خونه و خلوت خودشون آرامش ندارن از نزدیک شاهد بودم یکی از نزدیکانم از این راه پول خوبی در آوورد ولی خیلی چیزا رو از دست داد بخصوص دل پاک و مهربون و آرامشش.

من چند مورد رو دیدم که پلیس یکدفعه گرفته یک شبه نابود شدن ... شعار اداره کالای قاچاق اینه = ۱۰۰ بار ...

اتفاقا یکی از اقواممون گرفتن با ۹۸ کیلو کلا ۶ ماه رفت زندان و الانم سرخوش و درحال زندگی کردن و خرید خونه و ماشین و .... 

جاری من سالهاست خیلی با زبونش منو اذیت میکنه ینی ممکنه چوبشو بخوره؟روز به روزم گردنش کلفت تر میشه

اوه بودن از اون گردن کلفتر ولی نشستن سرجاشون تو فقط،مواظب زبونت باش از حقت دفاع کن ولی دل کسیو نشکن

کاربرهلن۷۸هسدم بچه ها ترکیدم😎
من دوتا خواهر رو میشماختم که وقتی ازدواج کردن دخترای مجرد رو مسخره میکردن  بعد یه مدت هر دو با ...

دختر جاری من خودش 28 سالگی شوهر كرده،انقد توخونه مونده بود هیشکی هم پسندش نمیکرد،كلافه شده بود،واسه شوهر له له میزد،خیلی میترسید بمونه خونه باباش،به هر کور و کری راضی بود،حالا كه شوهر كرده خیالش راحت شده خودشو ننه اش با پوزخند راجع به دخترا حرف میزنن

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.

خودم تو اوج جوونی بیچاره شدم با یه شوهر دیوانه خل بد دل عوضی

من یه مامان کوچولویه هشتادو یکی ام که صاحب یه پسر یک ساله که زندگیمه😍دوست دارم پسرم ❤امیدوارم بتونم برات مامان خوبی باشم..😊😊😊
2706