1147
1273

سلام

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

عصر جدید ببین 

دلم خیلی گرفته از نداشتنت از نیامدنت . خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم زار میزنم .خدایا امتحانت خیلی سخته ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی .خدایا خسته شدم از حرف مردم از ترحم مردم از اسم نازایی و ناباروری و محروم از داشتن فرزند خسته ام از بیمارستان ناباروری از دکترا و نا امید کردنها  خدایا دلم سخت معجزه میخواهد معجزه ای در حد خدا بودنت 😳😔

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
1348
من تو ماشينم سفر تموم شده داريم بر میگردیم 😕 تازه گند هم زدم باید برم جوابگو باشم 😞

چی شد مگه

وای انقد میترسم از این چیزا خوشیمون با یه اتفاق و چیز بد تموم شه و خراب بشه

Vazgeçmek her zaman zayıflık değildir Bazen bırakacak kadar güçlü olmaktır 
1308
خوشم نمیاد

بپر سر و کله شوهرت 😒

دلم خیلی گرفته از نداشتنت از نیامدنت . خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم زار میزنم .خدایا امتحانت خیلی سخته ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی .خدایا خسته شدم از حرف مردم از ترحم مردم از اسم نازایی و ناباروری و محروم از داشتن فرزند خسته ام از بیمارستان ناباروری از دکترا و نا امید کردنها  خدایا دلم سخت معجزه میخواهد معجزه ای در حد خدا بودنت 😳😔
من تو ماشينم سفر تموم شده داريم بر میگردیم 😕 تازه گند هم زدم باید برم جوابگو باشم 😞

چه گندی 😒

1346