2733
2739
وااااای پس بیخیال دیگه دلم بچه نمیخواد ‌.دیگه بیزار شدم خدایاااااا غلط کردم گفتم بچه ب من بده.م ...

😂😂😂😂😂😂عزیزم درسته سختی هایی داره ولی شیرینی های خودشم داره دیگه

میشه واسم یه صلوات بفرستین😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه من خيلي شيطون و بازيگوشه ولي از ٣ سالگي به بعد انگار داره حرف گوش كن تر ميشه و محتاط تر ، و البت ...

ن خواهرم به دلت صابون نزن ماهم همینو فر میکردیم اما الان ۶ سالشه و پدرمونو دراورده و بدتر شده .

خلاصه ک تا ....  ..... شود دل صاحبش اب شود

علیم فقط خداست
2728
عزیزم همونطور که به گیسو گفتم شمام سوال کن اگه واسه سن بچه ات مشکلی نداره شربت زینک بده خیلی اشتها ا ...

چشم گلم به دکترش میگم حتما

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

پسرم ۳ سال و سه ماهشه نمیدونم از کدوم‌ اخلاق بدش بگم  ولی از همه بدتر جیغاشه که دیوانه شدم با جیغاش کامل حرف میزنه ها نمیدونم این جیغ زدن دیگه چیه دخترم چهل روزشه رفلاکس داره بی قراره با بدبختی بعد سه چعار ساعت که بغلمه و راش میبرم بالاخره میخوابه همین که دخترم میخوابه حیغاش شروع میشه دیروز اتقدر خودمو زدم مثل دیوونه ها ولی دیکه کشش ندارم ننیدونم چکارش کنم به شوهرم میگم یا ببرش مشاور یا مهد کودک من دیگه تحمل ندارم میگه چکار میشه کرد باید تحمل کنی😐😐دلم میخواد گریه کنم احساس میکنم افسردگی گرفتم از دستش داغونم کرده نه جایی میتونیم بریم‌نه مهمون‌میتونه بیاد خونمون یعنی یه حا بریم‌ مصیبت داریم‌ میخوایم‌ بیایم گریه و‌جیغ و داد میکنه که نریم‌ پشت سر همه کریه‌ میکنه حیغ میزنه هرکی میاد خونمون باید یواشکی بره بعدم‌ که‌میرن تا دوساعت بعدش کریه میکنه و‌جیغ میزنه که چرا رفتن 

نمیدونم‌ دیگه چکار کنم جیغ نزنه بی محلی کردم‌ دعوا کردم محبت کردم صحبت کردم باهاش ولی انگار نه انگار تازه نقطه ضعفمو پیدا کرده بدتر جیغ میزنه😥

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

ویژگی مشترک هممه بچه های امروزی : کم خواب و کم اشتها . 

پسرم . همینطور که بزرگتر میشه شیطونی هاش هم بیشتر و خطرناکتر میشه . دیشب ساعت 3 خوابید . من شاغل هم هستم . ساعت 3 میخوابم ساعت 6:30 بیدار میشم     

2738
اگر صبح زود بیدار شین بچه هارو بیدار کنید و تا شب اجازه ندین بخوابن ساعت ۹خوابشون میبره فقط یک روز ا ...

عزیزم پسرمن شبها اگر زود بخوابه نصف شب بیدار میشه . دیگه تا صبح بیداره . یه بار ساعت 9 خوابید . ساعت 1 بیدار شد و تا 6 صبح بیدار بود . 

فقط اومدم اینو بگم و برم 😂😭😭😭

همیشه میاد کشوهای اشپزخونه رو میریزه بیرون وسایلشو پرت میکنه پشت سرش چندروز پیش دید اینکار دیگه جواب نمیده همه رو پرت کرد رفت تو کشو نشست دست زد من گریه میکردم😓😓😭😭😭

عزیزم پسرمن شبها اگر زود بخوابه نصف شب بیدار میشه . دیگه تا صبح بیداره . یه بار ساعت 9 خوابید . ساعت ...

حالا به جای ۹ده بخوابه یا یازده 

ولی خوابش عمیق میشه شما هم زود میتونی بخوابی شاغلم هستی خیلی اذیت میشی

من دخترم هروقت چراغو خاموش کنیم لالامیکنه اومدم پزبدم😂

وای امضات عالیه

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706