2726
عنوان

فکر کنم بیماری پسر زدگی گرفتم 😞🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 29 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره اصلا شور وذوق قبل ندارم 😅

من دارم خیلی هم دارم ولی کو مورد نامردا اقدام نمیکنن که فقط از دور کشیک میدم دوستان میگن مگه جرئت میکنن 😂😂

پروانه را دنبال نکن ،باغچه ات را مرمت کن . پروانه خواهدآمد.
2728
من دارم خیلی هم دارم ولی کو مورد نامردا اقدام نمیکنن که فقط از دور کشیک میدم دوستان میگن مگه جرئت می ...

قدر الانت بدون کم کم وارد رابطه میشی مثل من😅😅چیدر دلم برای اون موقع هایم تنگ شده

یک بدی داره مثل قبل دختر ساده دل نیستم جنس مذکر شناختم 😐واقعیتشون با رویا خیلی فرق داده خیلی

خب هرچی سنت میره عاقل میشی دیگ زود گول نمیخوری تو دوستاتو محتاط میشی.

اسم کاربریمو امیرسامیار زدم تایید نش مجبور شدم مامان امیرسامی6بزنم ک باز تایید نشد بخاطره همین جای   i از 1 استفاده کردم.منو با کاربرای دیگ اشتباه نگیرید😙
قدر الانت بدون کم کم وارد رابطه میشی مثل من😅😅چیدر دلم برای اون موقع هایم تنگ شده

میدونی از یه نفر خوشم میاد نمیدونم چیکار کنم خودش پا پیش بزاره دلم نمیخواد از دستم بره منم در این زمینه بسی بی تجربه اینجوی هم خیلی بده😢

پروانه را دنبال نکن ،باغچه ات را مرمت کن . پروانه خواهدآمد.
خب هرچی سنت میره عاقل میشی دیگ زود گول نمیخوری تو دوستاتو محتاط میشی.

تجربه هم هست 

میبینی بعضی دخترهای بی تجربه چقدر الکی خوش اند با نیم نگاه یک پسر ذوق میزنند

ولی ما دیگه با پیشنهاد مسر که هیچ قرار ملاقات وگل وبلبل طرف هم تو دلمون ذوق نمیزتیم حالا ظاهر حفظ میکنیم

نه دکترم هست دندون پزشکه

خوب دکترها کم کموباید بفربید 😄اول یکم تیپ بزن وحرکات دلبری به طور نامحسوس

کم کم خیلی تیپ بزن با عشوه واضح تر کم کم بهت تمایل نشون میده دیدی توجه اش جلب شد سعی کن کمتر بری وبی محلی کنی امیدوارم جواب بده

چون خیلی کار ظریفی باید با توجه به شخصیت طرف وموفعیت واینا بفهمی چیکار کنی

2706