2410
2553
عنوان

ازش ناراحتم ولی ب رو‌ خودم نیوردمنیوردم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 36 پست
چندبار دیگه هم از این اتفاقا افتاد خودشو‌زد کوچه علی چپ دوهفتس منو بیرون نبرده بعد ....

تقصیره خودتو عزیزم زیادی رو دادی بهش😏

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همینو‌ بگو نمیتونم فاز دعوا بگیرم

فاز دعوا نگیر که مشکلتو حرفتو بگو بهش بگو چی آزارت میده دلیل رفتاراشو بپرس

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍
الان مال من از ته دل نبود چون ناراحتم ازش

تو دوران عقدی؟

2456

اینا الان ناراحتی بود؟

همش قربون صدقه بود که

شوهرته بهت نمیگه میره جایی؟برخوردی نمیکنی بعد؟قربون صدقتو بذار کنار عزیزم سعی کن باهاش صحبت کنی 

بگو نمیگم نرو ولی من اطلاع داشته باشم از قبلش خیلی بهتره تا یهو یادت بیوفته

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
2714

چه گویم که ناگفتنم بهتراست....

زبان در دهان پاسبان سر است...‌

عزیزم گفتم ناراحتم ولی ب رو‌خودم نیوردم 

اشتباه میکنی دیگه 

هرچی بیشتر به این کارت ادامه بدی شوهرت میگه خب این که چیزی نمیگه و لابد براش مهم نیست که حرفی نمیزنه پس ادامه میدم ب کارام و متوجه اشتباهش نمیشه

اینا الان ناراحتی بود؟ همش قربون صدقه بود که شوهرته بهت نمیگه میره جایی؟برخوردی نمیکنی بعد؟قربون ص ...

تا الان ۴ بار رفته جایی نگفته موقعی ک‌حرف زدیم یا سراغشو گرفنم گفته فلان جا رفتم 

تا الان ۴ بار رفته جایی نگفته موقعی ک‌حرف زدیم یا سراغشو گرفنم گفته فلان جا رفتم 

عقدین؟

اگر عقدین از الان جلوشو بگیر که بعد عروسی دیگه نخواد راحت تر برخورد کنه

الان خیلیییییی راحت میتونی باهاش حرف بزنی

اشتباه میکنی دیگه  هرچی بیشتر به این کارت ادامه بدی شوهرت میگه خب این که چیزی نمیگه و لابد برا ...

یک سال ونیمه اشنا شدیم و دعوایی نداشتیم نمیخام قبحش بریزه نمیدونمم چججور بگم ناراحتم

2706