1351
1341

چند وقته وقتی میره جایی قبلش بهم نمیگه اگه پیام یا زنگ بزنم اونوقت میگه فلان جام قبلا اینطور نبود

چندوقتم هست من تا پیام ندم زنگ نمیزنه 

هرچی میخام سرسنگین باشمو خودمو بگیرم دل واموندم نمیزاره

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350
اره

ادم با شوهرش نباید رودروایسی داشته باشه که

اگه با نظرم مخالفی                                                    ریپلای نکن بگو واااااا چرا نظر دادی                        وااااااا وقتی نظرت مثل نظر من نیست چرا حرف زدی    واااااااا نظرت اشتباهه                                               واااااااااا این چه حرفیه که گفتی                                   دوست عزیز وااااا گفتنِ تو تاثیری روی نظر من نداره              وااااا گفتن هاتو نگه دار برای خودت.                              نظرات متفاوته اگه تو درست میگی معنیش این نیست که من اشتباه میگم تو زندگی رو از دیدگاه من نمیبینی و منم زندگی رو از دیدگاه تو نمیبینم.                              #انسان_باشیم
1334

سر سنگین شو ... ناراحتیت رو تو رفتارت نشون بده ... غر نزن دعوا نکن ... فقط باهاش سرد شو

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
1226
چندبار دیگه هم از این اتفاقا افتاد خودشو‌زد کوچه علی چپ دوهفتس منو بیرون نبرده بعد ....

تقصیره خودتو عزیزم زیادی رو دادی بهش😏

Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕
1346