2726

سلام. بچم 21 ماهشه و هنوز شیر میخوره. چند روزه یکم حالت ضعف و تهوع دارم. نه که صبح پاشم تهوع داشته باشم. بخاطر چرک سینه ام که از سرماخوردگیم بوده هر موقع شدید سرفه می کنم حالت تهوع میگیرم. ولی ضعف دارم یهو گشنم میشه. الان بی بی چک زدم مثبت بود. هنوز یه هفته مونده ب موعد پریودم. نظرتون چیه؟ اگه واقعا مثبت باشه می تونم زعفرو بخورم. خیلی از گناهش میترسم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای آبجی اینکارو نکن مگه چی میشه حالا گناه ک نکردی خیلی پیش میاد دیدم بچه هاشون شیر ب شیرن یعنی بچه اولی از شیر گرفته نشده حامله میشن ب دنیا هم میارن زعفرون چی میگه این وسط گناهه سقطش نکن

یک خاطره داریم و یک خروار شب که هی تکرار میشود و حافظه ای که هی از تو پر میشود و جانی که هی به لب میرسد اما در نمیرود...!

ان شاالله که قدمش براتون مبارک باشه 😍😍😍بعد از بارداری میتونی تا س ماه شیر بدی بعدم بچه ات الان ماشاالله بزرگه دیگه کم کم باید بگیریش از شیر 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
2706