2703
2553
عنوان

بیاید از کلماتی ک بچه ها خیلی بامزه اشتباه میگن بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2711 بازدید | 129 پست

پسرام فعلا درست و درمون حرف نمیزنن 

اما ابجیم ک‌کوچیک بودن خاله زینت رو میگف 

کاله اینت

فاطمه رو میگف تاپته 😂فهیمه رو میگفت شَمه😂بشقاب میگفت مشقاب😂ریحانه رو میگفت دیحانه😂

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

خواهرزاده من 

به نوشابه میگه ایبابه 

به پوماد می که کوماگ

به کابینت میگه کابیتنه 

به خیار میگه آخ

به بشقاب میگه جخاب 

به بستنی میگه مانینی

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نوه خالم به عموش میگفت عنو

😂😂😂😂 

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

داداشم ۱۳ سالشه بچه بود به پرتقال میگفت پُرپُلاق  به لقمه میگفت لمقه به به دکمه میگفت دمکه 

به دایی کمال میگفت دایی کَلَم

به عروسک دایناسورش میگفت دایی ناصر (طفلک بچه یه دایی به نام ناصر داشت که کلا قاطی کرده بود )

کلا بچه شیرینی بود😂😂

خدا تنها امیدمی 🌹امضای سال ۹۸ تیکر عروسیمه باردار نیستم ... م... 
2720
دختر من به نوشابه میگه بوشاشه😐 به تخم مرغ میگه خت خت. به چراغ قوه میگه گُبه گُبه.

کلا ی کلمات دیگه اختراع میکنه😂

عززززیزم🥰

خدایا به خاطر فرشته های پاکی که بهم هدیه دادی شکرت👨‍👩‍👦‍👦🤰
2714
داداشم ۱۳ سالشه بچه بود به پرتقال میگفت پُرپُلاق  به لقمه میگفت لمقه به به دکمه میگفت دمکه  ...

یه دوست هم بابام داشت به اسم حمزه که بهش میگفت حزمه

خدا تنها امیدمی 🌹امضای سال ۹۸ تیکر عروسیمه باردار نیستم ... م... 

خواهر من گود باي ميگه گوز باي😂😂😂

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
2706