1351
1341
عنوان

بیاید از کلماتی ک بچه ها خیلی بامزه اشتباه میگن بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 884 بازدید | 129 پست
ای جونم پسر من به زن عمو میگفت زب ابو

خداحفظش کنه عزیزم

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350
خاهرم به کنسرو ماهی میگه کرست ماهی

😂😂😂😂😂😂عزييييزم 

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

عزیزمممم ...پسر خواهر من اصلا پسو پیش کلماتو نمیگه از اول کامل میگفت فداش بشم جدیدن دیدم عمو یونسو میگه عمو نونس

زندگی پانتومیم است...حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای👆👇👉👈
1307

پسرام فعلا درست و درمون حرف نمیزنن 

اما ابجیم ک‌کوچیک بودن خاله زینت رو میگف 

کاله اینت

فاطمه رو میگف تاپته 😂فهیمه رو میگفت شَمه😂بشقاب میگفت مشقاب😂ریحانه رو میگفت دیحانه😂

از اینکه زن هازیاد گذشت میکنند زیاد خوشحال نباشید.عمر احساس یک زن باهر بار که کوتاه میاد. کوتاهتر میشه...!

خواهرزاده من 

به نوشابه میگه ایبابه 

به پوماد می که کوماگ

به کابینت میگه کابیتنه 

به خیار میگه آخ

به بشقاب میگه جخاب 

به بستنی میگه مانینی

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوشا صبری که پایانش تو باشی   
نوه خالم به عموش میگفت عنو

😂😂😂😂 

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

داداشم ۱۳ سالشه بچه بود به پرتقال میگفت پُرپُلاق  به لقمه میگفت لمقه به به دکمه میگفت دمکه 

به دایی کمال میگفت دایی کَلَم

به عروسک دایناسورش میگفت دایی ناصر (طفلک بچه یه دایی به نام ناصر داشت که کلا قاطی کرده بود )

کلا بچه شیرینی بود😂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه باردار نیستم ... فارغ التحصیل  ارشدم... 
1288
داداشم ۱۳ سالشه بچه بود به پرتقال میگفت پُرپُلاق  به لقمه میگفت لمقه به به دکمه میگفت دمکه  ...

یه دوست هم بابام داشت به اسم حمزه که بهش میگفت حزمه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه باردار نیستم ... فارغ التحصیل  ارشدم... 

خواهر من گود باي ميگه گوز باي😂😂😂

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
1335