2410
2553
عنوان

وقتي دل بچه از پدر يا مادر بشكنه

| مشاهده متن کامل بحث + 29599 بازدید | 42 پست
به نظرم تاپیکمو بخون و برو خدا رو شاکر باش

هميشه خداروشكر كردم

هميشه براش دعا كردم براي سلامتيش براي اينكه اخلاقش خوب شه

ولي از الان كه دلم ازهميشه بيشتر شكسته ديگه دلم نميخواد براش دعا كنم

واقعا بودنو نبودنش برام فرقي نداره

از اخلاق گندش هيچكي خونمون نمياد

ولي برعكس ما بچه ها و پدرم روابطمون باهمه خوبه

خيلي احساس تنهايي ميكنم خداروشكر شوهرم خوبه ولي نبود مادر .... كاش كلا نبود وقتي هستو ازدستش عذا ...

بالاخره باید کنار بیای نمی تونی کاری کنی من توی شهر دیگه هستم دخترم عید که میشه گریه میکنه بریم خونه ی پدر بزرگ سالی یه بار یا دوبار هم که میرم جرات ندارم از یخچال یه لیوان آب بردارم 😔😔

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خداروشکر ی پدر خوب داری .اشکال نداره کاری ازدستت برنمیاد مادره دیگه ایشالا ک از کاراش پشیمون میشه

ديگه كي ميخواد پشيمون شه

پدرمم والا زله شده ديگه ازدست غر زدنش ازدست بدزاتيش

من راه دورم وقتي ميام خونه پدرم دوس دارم خونمون رفتوامد بشه اما كو

2456
بالاخره باید کنار بیای نمی تونی کاری کنی من توی شهر دیگه هستم دخترم عید که میشه گریه میکنه بریم خونه ...

تا الان هميشه هواشو داشتم ولي از الان گفتم هرغلطي ميخواد بكنه باهركس ميخواد بد باشه به من ربطي نداره

منم خونه پدرم ميام انگار توي جهنمم

اگر پدرم نبود پا اونجا نميزاشتم هرگز

چرا بعضيا خيلي خانواده ي خوب دارن بعضيا هميشه بايد تنها باشن

من ميگم مادره كه ادمو به ارش ميبره

مادره كه ادمو ازهمه ي قصه ها دور ميكنه

با اينكه همه ي فاميلا بامن خوبنو عاشقم هستن ولي وقتي مادرم مادر خوبي نيس دلم نميخواد خونه هيچكس برم

2714

دلم ميخواد بيشتر خونه مادرشوهرم بمونم ولي بعد نميگه كه چرا خونه مادرش زياد نميمونه؟!

زشته خوب

شخصيتم زير سوال ميره

خودمم مادرم ولي هرگز مادري مث مادر خودم نخواهم شد

دلم ميخواد دوباره بدنيا بيامو مادر ديگه اي جز اين داشته باشم

واقعا تاحالا نديدم كسي مادرشو مادر ندونه

دلم ميخواد به مجردي برگردمو بدون مسئوليت زندگي كنم

خيلي بعداز ازدواج سخته

تا الان هميشه هواشو داشتم ولي از الان گفتم هرغلطي ميخواد بكنه باهركس ميخواد بد باشه به من ربطي نداره ...

برادل خودت زندگی کن الان خودت مادری وتشکیل خانواده دادی نهیب دلت بده وافکارپوسیده روبنداز دور مادروپدر برگ چه درختیه؟فرض کن نه مادری هست نه پدری قوی باش مگه همه خوشبختن؟یکی پدربد داره یکی مادربد یکی مریضه یکی گشنه وبی پوله یکی زندانه...با داشته هات عشق کن زندگی کن 

دلم ميخواد دوباره بدنيا بيامو مادر ديگه اي جز اين داشته باشم واقعا تاحالا نديدم كسي مادرشو مادر ندو ...

من تک فرزندم بچه بودم بابام مادرموطلاق دادبدون یک ریال  همیشه هم همه زدن توسرم چون پدروبرادری نداشتم مادرم باکارکردن وآشپزی بزرگم کردپدرم حتی نیومد محضر واسه امضای والد عروس..تصورکن وسط جشن عاقد جم کرد رفت وپچ پچای مهمونا و...بعنوان نوعروس من صبح جشن عقدم  دادگاه رفتم حکم گرفتم تاثبتم کردن وعاقدخطبمونو خونددرست مثل جنایتکارا انگار جرم کردم سختیا منوقوی بارآورد بازم شکر مادرم هم بابامه هم اجیم هم داداش..تو هم محکم باش اینوبدون خیلیا درحسرت زندگی توهستن وبگوشکر

خيلي احساس تنهايي ميكنم خداروشكر شوهرم خوبه ولي نبود مادر .... كاش كلا نبود وقتي هستو ازدستش عذا ...

مامان منم اینطوریه خیلی بی مهر و بی عاطفه اس ففط پسرشو میدونه و خواهر و برادرای خودشو منو محل سگ نمیده خیلی تنهام نرم خونشون نمیگه بیا بخدا نمیگه دو هفته اس نرفتم نگفته چیزی ولی پسرش نره دق میکنه منم تنهام😭

2706