2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم مثل تو عزیزم

هیچ محبتی از خانوادم ندیدم 

به خاطر همین هفده سالگی شوهر کردم تا راحت بشم

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏

هرکسی هر رفتاری باهات داره بسپار به خدا من مادر ندارم پدرم زن گرفته خودش هم شده ناپدری من گلایه ای ندارم ولی خدا خودش داره نظاره میکنه 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2738
منم بابام  از شکستن کارم گذشته له شددددددم لههههه جوری با من رفتار میکنه انگار بچش نیستم دشمن خ ...

كاش پدرم اينجوري بود

چون مادر اينجوري باشه خيلي سخته

مادره كه بايد كنار بچه ش باشه

اما هيچوقت دست نوازش به سرم نكشيد

هيچوقت بوسم نكرد جز عيدا

هيچوقت حرفامو درك نكرد

هرکسی هر رفتاری باهات داره بسپار به خدا من مادر ندارم پدرم زن گرفته خودش هم شده ناپدری من گلایه ای ن ...

خيلي احساس تنهايي ميكنم

خداروشكر شوهرم خوبه

ولي نبود مادر ....

كاش كلا نبود

وقتي هستو ازدستش عذاب ميكشم

كاش پدرم اينجوري بود چون مادر اينجوري باشه خيلي سخته مادره كه بايد كنار بچه ش باشه اما هيچوقت دست ...

به نظرم تاپیکمو بخون و برو خدا رو شاکر باش

همیشه قوی باش 😊 اگه نمیتونی اَداشو دربیار 
عزیزم مگه چکار میکنه .؟

من كلا از حق خودم نميتونم دفاع كنم

از مجردي تنها بودم هنوزه كه هنوزه تنهام

پس چرا ميگن مادر اله مادر بله

والا منكه چيزي از مادر بودنش نديدم جز عذابش

من كلا از حق خودم نميتونم دفاع كنم از مجردي تنها بودم هنوزه كه هنوزه تنهام پس چرا ميگن مادر اله ما ...

خداروشکر ی پدر خوب داری .اشکال نداره کاری ازدستت برنمیاد مادره دیگه ایشالا ک از کاراش پشیمون میشه

2706