1147
1341

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

منم مثل تو عزیزم

هیچ محبتی از خانوادم ندیدم 

به خاطر همین هفده سالگی شوهر کردم تا راحت بشم

دارم میرم تو پروسه ای وی اف خیلی به دعاتون محتاجم اگر تونستید یه صلوات یا آیت الکرسی برام بخونین ممنونتونم♥️
1350

هرکسی هر رفتاری باهات داره بسپار به خدا من مادر ندارم پدرم زن گرفته خودش هم شده ناپدری من گلایه ای ندارم ولی خدا خودش داره نظاره میکنه 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
1307
منم بابام  از شکستن کارم گذشته له شددددددم لههههه جوری با من رفتار میکنه انگار بچش نیستم دشمن خ ...

كاش پدرم اينجوري بود

چون مادر اينجوري باشه خيلي سخته

مادره كه بايد كنار بچه ش باشه

اما هيچوقت دست نوازش به سرم نكشيد

هيچوقت بوسم نكرد جز عيدا

هيچوقت حرفامو درك نكرد

هرکسی هر رفتاری باهات داره بسپار به خدا من مادر ندارم پدرم زن گرفته خودش هم شده ناپدری من گلایه ای ن ...

خيلي احساس تنهايي ميكنم

خداروشكر شوهرم خوبه

ولي نبود مادر ....

كاش كلا نبود

وقتي هستو ازدستش عذاب ميكشم

كاش پدرم اينجوري بود چون مادر اينجوري باشه خيلي سخته مادره كه بايد كنار بچه ش باشه اما هيچوقت دست ...

به نظرم تاپیکمو بخون و برو خدا رو شاکر باش

همیشه قوی باش 😊 اگه نمیتونی اَداشو دربیار 
عزیزم مگه چکار میکنه .؟

من كلا از حق خودم نميتونم دفاع كنم

از مجردي تنها بودم هنوزه كه هنوزه تنهام

پس چرا ميگن مادر اله مادر بله

والا منكه چيزي از مادر بودنش نديدم جز عذابش

من كلا از حق خودم نميتونم دفاع كنم از مجردي تنها بودم هنوزه كه هنوزه تنهام پس چرا ميگن مادر اله ما ...

خداروشکر ی پدر خوب داری .اشکال نداره کاری ازدستت برنمیاد مادره دیگه ایشالا ک از کاراش پشیمون میشه

1308
به نظرم تاپیکمو بخون و برو خدا رو شاکر باش

هميشه خداروشكر كردم

هميشه براش دعا كردم براي سلامتيش براي اينكه اخلاقش خوب شه

ولي از الان كه دلم ازهميشه بيشتر شكسته ديگه دلم نميخواد براش دعا كنم

واقعا بودنو نبودنش برام فرقي نداره

از اخلاق گندش هيچكي خونمون نمياد

ولي برعكس ما بچه ها و پدرم روابطمون باهمه خوبه

خيلي احساس تنهايي ميكنم خداروشكر شوهرم خوبه ولي نبود مادر .... كاش كلا نبود وقتي هستو ازدستش عذا ...

بالاخره باید کنار بیای نمی تونی کاری کنی من توی شهر دیگه هستم دخترم عید که میشه گریه میکنه بریم خونه ی پدر بزرگ سالی یه بار یا دوبار هم که میرم جرات ندارم از یخچال یه لیوان آب بردارم 😔😔

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
خداروشکر ی پدر خوب داری .اشکال نداره کاری ازدستت برنمیاد مادره دیگه ایشالا ک از کاراش پشیمون میشه

ديگه كي ميخواد پشيمون شه

پدرمم والا زله شده ديگه ازدست غر زدنش ازدست بدزاتيش

من راه دورم وقتي ميام خونه پدرم دوس دارم خونمون رفتوامد بشه اما كو

بالاخره باید کنار بیای نمی تونی کاری کنی من توی شهر دیگه هستم دخترم عید که میشه گریه میکنه بریم خونه ...

تا الان هميشه هواشو داشتم ولي از الان گفتم هرغلطي ميخواد بكنه باهركس ميخواد بد باشه به من ربطي نداره

منم خونه پدرم ميام انگار توي جهنمم

اگر پدرم نبود پا اونجا نميزاشتم هرگز

1335