2703
2553

تلویزیون ما ۴۸ اینچ هست پسرم پارسال انداخت صفحه ش شکست میخوایم بدیم تعمیر کنن ۳ میلیون میخوان بعضیا میگن بعد تعمیر خود بخود میسوزه این حقیقت داره؟

لطفا از تجربه هاتون بگین

تو را ای عشق جااانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی

من دادم یه هفته بود خریدیمش یهو روصفحه اش یه خط بزرگ سیاه اوفتاد دادیم تعمیر بخدا شش ماه طول کشید تا درست شد اما تا الان یکسال و نیم داره کار میکنه سالمه 

با این گرونی تعمیرش کنی خیلی خیلی بهتره انشاللهخراب نشه به امید خدا 

به اون دوست صمیمیت فکر کن که قرار بود توی لباس عروسی ببینیش اما حتی الان نمی دونه کجایی و چی کار می کنی. به اون رابطه ای فکر کن که قرار بود بی تو بمیره ولی بی خبر از تو داره خیلی راحت به زندگیش ادامه می ده. به اون آرزوت فکر کن که به خاطرش شمع‌های تولدتو‌ فوت می‌کردی اما الآن رویاهای دیگه جاشو گرفته. به این فکر کن به این فکر کن ما آدما قسمتی از سرگذشت همیم ولی قرار نیست همیشه باشیم. به این فکر کن همه چیز گذراست. نه اونی که از اول باهاش بودی الان پیشته و نه اونی که الان باهاشی از اول باهات بوده. این زندگی انقدر تورو بالا پایین می‌کنه، انقدر آدم تو زندگیت میاره و می‌بره که یاد بگیری تو تنها کسی هستی که همیشه پیشت می‌مونه. شاید زخم بخوری، حسرت بکشی یا حتی دلت تنگ بشه ولی هیچ وقت تموم نمی‌شی و قوی تر ادامه می دی، تو تنها کسی هستی که تا آخرش هستی، حواست به خودت باشه.🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من دادم یه هفته بود خریدیمش یهو روصفحه اش یه خط بزرگ سیاه اوفتاد دادیم تعمیر بخدا شش ماه طول کشید تا ...

ببخشید تی وی ماهم همین مشکل رو پیدا کرده میگن باید بندازیم دور یعنی درست میشه ؟

ببخشید تی وی ماهم همین مشکل رو پیدا کرده میگن باید بندازیم دور یعنی درست میشه ؟

والله چی بگم ماله ما که درست شده هنوزم داره کار میکنه اکه خدا بخاد شما هم تلاشت رو بکن شاید خدا خواست و درست شد

به اون دوست صمیمیت فکر کن که قرار بود توی لباس عروسی ببینیش اما حتی الان نمی دونه کجایی و چی کار می کنی. به اون رابطه ای فکر کن که قرار بود بی تو بمیره ولی بی خبر از تو داره خیلی راحت به زندگیش ادامه می ده. به اون آرزوت فکر کن که به خاطرش شمع‌های تولدتو‌ فوت می‌کردی اما الآن رویاهای دیگه جاشو گرفته. به این فکر کن به این فکر کن ما آدما قسمتی از سرگذشت همیم ولی قرار نیست همیشه باشیم. به این فکر کن همه چیز گذراست. نه اونی که از اول باهاش بودی الان پیشته و نه اونی که الان باهاشی از اول باهات بوده. این زندگی انقدر تورو بالا پایین می‌کنه، انقدر آدم تو زندگیت میاره و می‌بره که یاد بگیری تو تنها کسی هستی که همیشه پیشت می‌مونه. شاید زخم بخوری، حسرت بکشی یا حتی دلت تنگ بشه ولی هیچ وقت تموم نمی‌شی و قوی تر ادامه می دی، تو تنها کسی هستی که تا آخرش هستی، حواست به خودت باشه.🌹

اگه پنلی که براتون تعویض میکنند نو باشه و گارانتی هم می کنند انجام بدید تعارف نداشته باشید بالاخره شما دارین پول می دید ولی اینو بدونید که تعمیر تلویزیون ال ای دی شکسته رو به کسی بسپارید که واقعا متخصص این کار هستند

صرفا جهت افزایش سطح آگاهی افراد
2714
اگه پنلی که براتون تعویض میکنند نو باشه و گارانتی هم می کنند انجام بدید تعارف نداشته باشید بالاخره ش ...

چند جا بردیم گفتن صفحه نداریم آخرش یکی دیگه خریدیم اونم موند انباری

تو را ای عشق جااانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی